h ثبت نام سایت رضوان غذای حرم - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

ثبت نام سایت رضوان غذای حرم,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,ثبت نام سایت رضوان غذای حرم,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,ثبت نام سایت رضوان غذای حرم

ثبت نام سایت رضوان غذای حرم

مهمان سرای حضرت امام رضا یا رضوان برای مهمانانی که ژتون یا بلیط از قبل داشته باشند آماده پذیرایی میباشد.

ثبت نام سایت رضوان غذای حرم

دو راه برای ثبت نام و دریافت غذای حرم در سایت یا اپلیکیشن رضوان وجود دارد.

1 - راه اول این است که با در دست داشتن کارت ملی یا شناسنامه میتوانید به مرکز فضای مجازی و پاسخگویی صحن غدیر مراجعه کنید و در انجا با نصب اپلیکیشن رضوان روی موبایل تان و شناسنامه یا کارت ملی که همراه دارید از یکی از اپراتورهای حاضر که برای ثبت نام سایت رضوان غذای حرم در دو بخش زنانه و مردانه حضور دارند بخواهید برای تان ثبت نام کنند.

2 - راه حل دوم و آسان تر این است که با نصب نرم افزار فارسی سایت رضوان غذای حرم (دانلود نرم افزار رضوان) میتوانید مشخصات خودتان و 4 مهمان را وارد کنید و منتظر بمانید تا اسم تان برای اجازه حضور اعلام شود.

نکته اول : دقت کنید که برای ثبت نام در نزدیکی ضریح یا صحن غدیر باید حضور داشته باشید.(از راه دور ممکن نیست) نکته دوم : بعد از اینکه اسم شما در امد فرصت دارید تا 3روز بعدش به انتخاب خودتان برای شام یا نهار انتخاب کنید. نکته سوم : بعد از اینکه اسم تان در امد باید به مرکز پاسخگویی فضای مجازی صحن غدیر مراجعه کنید تا بلیط یا ژتون سایت رضوان غذای حرم برای شما صادر شود و همراه داشتن کارت ملی و شناسنامه الزامی است.

اگر نیاز به راهنمایی دقیق تر برای ثبت نام سایت رضوان غذای حرم دارید اینجا کلیک کنید

22 آبان 1397