h 10چهره مسلمان مشهوری که ترامپ آزارشان خواهد داد!+تصاویر - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

10چهره مسلمان مشهوری که ترامپ آزارشان خواهد داد!+تصاویر,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,10چهره مسلمان مشهوری که ترامپ آزارشان خواهد داد!+تصاویر,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,10چهره مسلمان مشهوری که ترامپ آزارشان خواهد داد!+تصاویر

10چهره مسلمان مشهوری که ترامپ آزارشان خواهد داد!+تصاویر

رئيس‌جمهور آمریکا با امضای فرمانی ورود اتباع هفت کشور از جمله ایران را به خاک آمریکا برای سه ماه به حال تعلیق در آورد. پذیرش پناهجویان نیز برای چهار ماه معلق شده است. پناهجویان سوری تا اطلاع ثانوی در آمریکا پذیرفته نخواهند شد.

10چهره مسلمان مشهوری که ترامپ آزارشان خواهد داد!+تصاویر

مدافعان حقوق مدنی و کارشناسان ضد تروریسم اقدامات ترامپ را محکوم کرده‌‌اند. آن‌ها می‌گویند، این غیر انسانی است که قربانیان جنگ و منازعات را با افراطیون یک‌جا قرار دهیم.

کار به حدی بالا گرفته که بسیاری از شخصیت های سیاسی و فرهنگی و اقتصادی و ورزشی و تکنولوژی و ... نسبت به این تصمیم عجیب ترامپ واکنش نشان داده اند!

واکنش ها فراتر از صحبت های کلامی رفته است و کار به جایی رسیده که وکلا و مردم برخی ایالت های امریکا در هواپیما به استقبال مسلمانان می‌روند!

اما در این میان هستند چهره های معروف مسلمانی که ورود و خروج‌شان به آمریکا می‌تواند برایشان دردسرساز شود که در ادامه باهم به این لیست نگاهی می اندازیم :

1 - اصغرفرهادی که برای نامزده فیلمش در مراسم اُسکار باید شرکت می‌کرد از جمله چهره های معروف و مشهوری است که به احتمال زیاد نمیتواند وارد خاک این کشور شود!

2 - زین مالک خواننده مشهور مسلمان که در گروه وان دایرکشن فعالیت داشت

3 - ریتا اُورا بازیگر معروف فیلم سریع و خشن که رسانه‌های خارجی وی را مسلمان معرفی کردند

4 - دِیو چاپل کمدین مشهور آمریکایی که اصلیتی مسلمان دارد!

5 - لوپه فیاسکو رپر و اهنگساز شهیر آمریکایی که مسلمان است

6 - اِکآن اهنگساز و خواننده معروف آمریکایی که از خانواده ای سنگالی مسلمان است

7 - آیس کیوب از بازیگران معروف که فیلم معروف Are We There Yet وی بارها از صداوسیما پخش شده است

8 - اَمَل عَلامودین همسر بازیگر معروف آمریکایی جورج کلونی که وکیل می‌باشد

9 - تی‌پِین خواننده سبک R&B در آمریکا که اصالتاً مسلمان است

10 - فرهان طهیر بازیگر پاکستانی مسلمان که در فیلم معروف IranMan نفش آفرید ، آخرین نفر از این لیست است اما هستند افراد شهیر دیگری که اسمشان در این لیست وارد نشده است

10 بهمن 1395