h کلیپ رسوائی جنسی جوبایدن با دختر 13 ساله آمریکایی لو رفت+فیلم - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

کلیپ رسوائی جنسی جوبایدن با دختر 13 ساله آمریکایی لو رفت+فیلم,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,کلیپ رسوائی جنسی جوبایدن با دختر 13 ساله آمریکایی لو رفت+فیلم,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,کلیپ رسوائی جنسی جوبایدن با دختر 13 ساله آمریکایی لو رفت+فیلم

کلیپ رسوائی جنسی جوبایدن با دختر 13 ساله آمریکایی لو رفت+فیلم

انتشاری ویدئویی بی شرمانه و جنسی از معاون رئیس جمهور آمریکا جو بایدن در اینترنت شوکی عجیبی به طرفداران باراک اوباما و کابینه اش وارد کرده است.

کلیپ رسوائی جنسی جوبایدن با دختر 13 ساله آمریکایی لو رفت+فیلم

رسوائی جنسی در میان سیاستمداران آمریکایی که در نظر مردم کشورشان یک قهرمان بوده اند تا کنون بارها و بارها جنجال های بسیار زیادی به پا کرده است.

در تازه ترین این اتفاقات فیلمی از جوزف "جو" بایدن جونیور به اختصار جوبایدن که از سوی باراک اوباما نامزد حزب دموکرات در انتخابات ۲۰۰۸ ریاست جمهوری ایالات متحده، به عنوان معاون رئیس جمهور برگزیده شد منتشر شده است.

در این فیلم معاون باراک اوباما که حکمی نسبتاً برابر با مقام رئیس جمهوری دارد هنگامی که دختر 13 ساله در کنار وی برای گرفتن عکس یادگاری قرار می‌گیرد پیشنهاد بی شرمانه ای را مطرح میکند که ویدئو آن ثبت و ضبط و فورا منتشر شده است!

جو بایدن در سال 2015 برای شرکت در مراسم دفاعیه سناتور "کریستوفر کنز" در ساختمان کنگره شهر واشنگتن حضور پیدا کرد. در پایان مراسم پس از عکاسی و فیلمبرداریِ خبرنگاران از خانوادۀ آقای سناتور، جو بایدن فراموش کرده بود میکروفون‌های رسانه‌ها درست بالای سرش هستند!

این مرد شماره دو ایالات متحده آمریکا سرش را نزدیک گوش دختر 13 سالۀ "کریستوفر کنز" آورد و به وی گفت: «راستی، می‌خواهی بدانی چقدر...هستم وقتی کنار یک دختر 13 ساله ایستاده‌ام؟... تو دختر زیبایی هستی.»

ویدئویی از لحظات تاسف بار این رسوایی اخلاقی را در ادامه می‌توانید ببینید :
دانلود
3 مهر 1395