h تازه ترین جزئیات از تصادف مرگبار خانم بازیگر هنگام مستی/عکس - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

تازه ترین جزئیات از تصادف مرگبار خانم بازیگر هنگام مستی/عکس,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,تازه ترین جزئیات از تصادف مرگبار خانم بازیگر هنگام مستی/عکس,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,تازه ترین جزئیات از تصادف مرگبار خانم بازیگر هنگام مستی/عکس

تازه ترین جزئیات از تصادف مرگبار خانم بازیگر هنگام مستی/عکس

تازه ترین جزئیات از تصادف مرگبار خانم بازیگر هنگام مستی/عکس

چند روز پیش خودروی حامل دو بازیگر تلویزیون‌ زمانی که با سرعتی سرسام‌آور در بزرگراه حکیم درحرکت بود، ناگهان از مسیر خارج شد و حادثه مرگباری را رقم‌ زد.

این چندمین باری است که اخباری از مصرف الکل و سایر رفتارهای شنیع اجتماعی و اخلاقی از سینماگران منتشر می شود.

در حال حاضر غ.ح در بازداشگاه به سر می برد و جالب اینکه هنرمندان و جمعی از مردم خیّر در تلاش هستند با جمع آوری وجه و پرداخت دیه این بازیگر زن را از زندان آزاد کنند!

این خودرو پس از برخورد به کارگران فضای سبز شهرداری، جان یکی از آنها را گرفت و دیگری را راهی بیمارستان کرد. این اتفاق در حالی رخ داد که بررسی‌های پلیس نشان داد که راننده در حالت مستی بوده است.

این حادثه حدود ساعت 3 صبح دوشنبه گذشته رخ داد و گزارش پلیس از صحنه حادثه نشان داد که کارگران شهرداری تمامی نکات و دستورالعمل‌های ایمنی از جمله استفاده از چراغ‌گردان، چراغ راهنما، لباس شب‌نما و... را رعایت کرده بودند.

سرعت خودروی 206 به حدی زیاد بوده است که پس از تصادف با 2 کارگر افغان با شدت به گاردریل کنار اتوبان برخورد کرد و پس از تخریب 10 متر از گاردریل متوقف شد. در آن لحظه کسی خبر نداشت که سرنشینان 206 زن و مردی هستند که هر دو از بازیگران معروف تلویزیون بشمار می‌روند.

2 کارگر افغان به همراه بازیگران جوان به بیمارستان منتقل شدند اما 2 ساعت تلاش پزشکان برای نجات ذبیح‌الله و احیای قلبی او بی‌فایده بود و در نهایت این جوان افغان جانش را از دست داد.این در حالی بود که همکار او به‌دلیل شکسته شدن مهره‌های کمر و آسیب دیدن ریه به اتاق عمل منتقل شد و تحت درمان قرار گرفت.

ماجرای این تصادف اما زمانی عجیب‌تر شد که مأموران پلیس پس از گرفتن تست الکل از هر دو سرنشین خودروی 206 اعلام کردند که زن جوان به نام «غ.‌ح» در حالت عادی نبوده و مشروبات الکلی مصرف کرده است. این در حالی بود که طبق بررسی‌های پلیس خودروی 206 متعلق به بازیگر مرد به نام «م. ح» بود، اما طبق گفته شاهدان و کارگرانی که از نزدیک صحنه تصادف را دیده بودند، راننده خودرو در لحظه تصادف زن جوان بوده است.

گفتنی است وقتی بازیگر زن و کارگران مجروح را به بیمارستان منتقل کردند، بازیگر زن طی توهین هایی نژادپرستانه به کارگران افغانستانی، اعتراض داشت که چرا به حال آن ها رسیدگی می شود.

در رابطه با همین اتفاق ناگوار وحید یامین پور در مطلبی نوشت: تصور کنید یک کارگر مست افغانستانی در حال رانندگی در خیابان های تهران یک خانم هنرپیشه را زیر بگیرد و او در دم جان ببازد؟ چه خواهد شد؟

سراسر رسانه ها سیاه پوش می شوند، کمپین های متعددی در ابراز همدردی با جان باختگان حوادث رانندگی و اخراج مهاجران افغانستانی به راه می افتد، بازیگران و هنرمندان صدها مصاحبه می کنند درباره ی وضعیت تصادفات و تعداد بالای جان باختگان در ایران، آواتار صفحات مجازی تا مدتها به عکس خانم هنرپیشه ی مذکور تغییر می کند، بی بی سی و من و تو از سوابق سیاسی هنرپیشه فقید در اعتراض به جمهوری اسلامی چندین برنامه تلویزیونی می سازند، سینماها پرده سیاه می آویزند، روزنامه های اپوزوسیون از مصرف بالای الکل در ایران گزارش های متعدد منتشر می کنند، رییس جمهور پیام تسلیت و قول پیگیری سریع می دهد، و...

حالا خبری را که اخیراً منتشر شده ملاحظه بفرمایید: غ. ح بازیگر زن سینمای ایران، در حال رانندگی در اتوبان حکیم و در حال مستی دو کارگر افغان را که در حال نظافت بوده اند زیر گرفته است. یکی از کارگران در دم جان باخته و دیگری به بیمارستان منتقل شده است

این چندمین باری است که اخباری از مصرف الکل و سایر رفتارهای شنیع اجتماعی و اخلاقی از سینماگران منتشر می شود. در حال حاضر غ.ح در بازداشگاه به سر می برد و جالب اینکه هنرمندان و جمعی از مردم خیّر در تلاش هستند با جمع آوری وجه وپرداخت دیه این بازیگر زن را از زندان آزاد کنند!

بی شک بسیاری از شما این خبر را نشنیده اید؛ چرا؟

چون عموم سینماگران و هنرمندان، رسانه ها و حتی فعالان حزب اللهی همچنان مشغول مصاحبه و انتشار بیانیه علیه نشریه ای هستند که بدون توجه به قداست سینما و اهالی آن، با بی ملاحظگی و بی ادبی علیه رفتارهای غیراخلاقی و غیر شرعی سینماگران مطالب تندی منتشر کرده است.

3 مهر 1395