h شما یادتون نمیاد،یک زمانی برای برجام اینجوری تیتر می‌زدند! + عکس - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

شما یادتون نمیاد،یک زمانی برای برجام اینجوری تیتر می‌زدند! + عکس,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,شما یادتون نمیاد،یک زمانی برای برجام اینجوری تیتر می‌زدند! + عکس,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,شما یادتون نمیاد،یک زمانی برای برجام اینجوری تیتر می‌زدند! + عکس

شما یادتون نمیاد،یک زمانی برای برجام اینجوری تیتر می‌زدند! + عکس

برجام یکی از مهم ترین اتفاقات در تاریخ معاصر کشورمان ایران است که ابعاد مثبت و منفی آن در سالیان آتی روشن تر خواهد شد.

شما یادتون نمیاد،یک زمانی برای برجام اینجوری تیتر می‌زدند! + عکس

به گزارش 8دی ، ویکی پدیا درباره برجام اینگونه می‌نویسد : توافق جامع و نهایی هسته‌ای وین با عنوان شناخته شده و رسمی برنامه جامع اقدام مشترک یا برجام (به انگلیسی: Joint Comprehensive Plan of Action) در راستای توافق جامع بر سر برنامه هسته‌ای ایران و بدنبال تفاهم هسته‌ای لوزان، در سه‌شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۴ (۱۴ ژوئیه ۲۰۱۵) در وین اتریش بین ایران، اتحادیه اروپا و گروه ۱+۵ (شامل چین، فرانسه، روسیه، پادشاهی متحد بریتانیا، ایالات متحده آمریکا و آلمان) منعقد شد.

برنامه جامع اقدام مشترک یا به اختصار برجام ، پس از یک سال نشان داد که نظام تحریمها از سوی دول غربی نه تنها تقلیل نیافته بلکه تشدید هم شده است، حال آمریکا در برجام به دنبال چه دستاورد دیگری است و ایران در مقابل، چه استراتژی را باید در پیش بگیرد؟

این مهم ترین سوالی است که در کف خیابان های کشور از دهان مردم عادی با این لحن که " برجام برامون چی‌ کرد؟ " می‌شنویم.

حال که ماه هاست از تب و تاب ان روزها و بزرگنمایی هایی که توسط دولتی ها و علی الخصوص شخص حسن روحانی به دفعات شاهد بودیم ، گذشته ایم بد نیست نگاهی به انواع تیترهایی که در آن رسانه های نزدیک به دولت می‌زدند بی اندازیم تا برخی واقعیات کمی روشن تر شود.

29 شهریور 1395