h یورش جنسی مرد افغان به زن شوهردار در ویلای دماوند - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

یورش جنسی مرد افغان به زن شوهردار در ویلای دماوند,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,یورش جنسی مرد افغان به زن شوهردار در ویلای دماوند,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,یورش جنسی مرد افغان به زن شوهردار در ویلای دماوند

یورش جنسی مرد افغان به زن شوهردار در ویلای دماوند

مرد افغان از بالای دیوار وارد باغ شد و به زن جوانی در برابر چشمان فرزندش تجاوز کرد.

سوم دی ماه سال 93 زن 27ساله ای همراه همسرش به کلانتری 17روستای جابان دماوند مراجعه کردند و از یک مرد افغان که وی را آزار داده بود شکایت کرد.

وی گفت: من و شوهرم سرایدار خانه ویلایی هستیم. از چند روز قبل یک مرد افغان مقابل در خانه مان می آمد و از من می خواست تا به او چای بدهم اما جوابش را نمی دادم تا اینکه صبح وقتی همسرم به محل کارش رفت این مرد افغان از روی دیوار به داخل حیاط پرید و وارد خانه مان شد. او قصد داشت مرا ازار دهد که مقامت کردم.او مرا به شدت کتک زد و مقابل چشمان فرزندم نقشه شیطانی اش را اجرا کرد .

به دنبال شکایت این زن پلیس به تحقیق از اهالی روستا پرداخت و دریافت مرد افغان به صورت غیرمجاز وارد ایران شده و در یکی از خانه های ویلایی همان منطقه به عنوان سرایدار مشغول به کار است. در حالی که پزشکی قانونی آثار کبودی روی بدن زن جوان را تایید کرده بود مرد 29ساله افغان بازداشت شد و به جرم سیاهش اعتراف کرد.

وی دیروز در شعبه هشتم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی حسین اصغرزاده و با حضور دو قاضی مستشار پشت درهای بسته و غیرعلنی پای میز محاکمه ایستاد اما منکر جرمش شد.

وی گفت: قبول دارم از روی دیوار به داخل حیاط پریدم اما م زن جوان را آزار ندادم.

بنا به این گزارش: در پایان این جلسه هیات قضایی با توجه به مستنداتی که در پروده است وارد شور شد تا رای نهایی را صادر کنند/رکنا

16 شهریور 1395