h کدام بازیگران از جم تی وی به ایران بازمی‌گردند؟ - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

کدام بازیگران از جم تی وی به ایران بازمی‌گردند؟,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,کدام بازیگران از جم تی وی به ایران بازمی‌گردند؟,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,کدام بازیگران از جم تی وی به ایران بازمی‌گردند؟

کدام بازیگران از جم تی وی به ایران بازمی‌گردند؟

در حالی که موج پیوستن بازیگران سینما و تلویزیون به شبکه ماهواره ای جم افزایش یافته است. امروز سخنگوی وزارت ارشاد از بازگشت قریب الوقوع تعدادی از این بازیگران به کشور خبر داد.

کدام بازیگران از جم تی وی به ایران بازمی‌گردند؟

نوش‌آبادی در نشست خبری خود گفت: «بسیاری از هنرمندانی که به شبکه‌های خارجی رفته‌اند در همین زمان کوتاه متوجه شدند که سرابی که ما از آن صحبت کردیم، واقعیت دارند و عزم بازگشت کرده‌اند. ما هم حرفی نداریم و صحنه برای کسانی که نادم هستند؛ مهیا است. اما باید بدانند که بازی را باخته‌اند و در این مدت هیچ منفعتی نبردند و تنها خودشان را بدنام کردند. به زودی خبرهایی می‌آید که تعدادی از این بازیگران به کشور بازمی‌گردند.»

او جزییات بیشتری در این رابطه اعلام نکرد.

در ماه های گذشته موج پیوستن بازیگران به شبکه جم نگرانی هایی را در کشور ایجاد کرد.

این موج در ماه گذشته نیز ادامه داشته است. بیشترین بازیگرانی که به این شبکه پیوسته اند، از بازیگران زن سینما و تلویزیون بوده اند.

تعدادی از این بازیگران عبارتند از: چکامه چمن‌ماه، مانی کسرائیان، رابعه اسکویی، صدف طاهریان، بنیامین احمدی، رامسین کبریتی، بهارک صالح نیا، هرمز سیرتی، بهناز سلیمانی، پردیس افکاری، سپیده زاکری، ساناز زرین مهر، ملیسا مهربان، کسری رئوفی، محسن شادی‌بخش و بتسابه کاظمی.

16 شهریور 1395