h پانزدهمین ‎مجمع رادیو وتلویزیون‌های آسیا-اقیانوسیه در سالن همایش‌های صداوسیما - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

پانزدهمین ‎مجمع رادیو وتلویزیون‌های آسیا-اقیانوسیه در سالن همایش‌های صداوسیما,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,پانزدهمین ‎مجمع رادیو وتلویزیون‌های آسیا-اقیانوسیه در سالن همایش‌های صداوسیما,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,پانزدهمین ‎مجمع رادیو وتلویزیون‌های آسیا-اقیانوسیه در سالن همایش‌های صداوسیما

پانزدهمین ‎مجمع رادیو وتلویزیون‌های آسیا-اقیانوسیه در سالن همایش‌های صداوسیما

پانزدهمین مجمع عمومی مؤسسه توسعه رادیو و تلویزیون‌های آسیا-اقیانوسیه با حضور 17 کشور عضو آغاز شد.

پانزدهمین مجمع عمومی مؤسسه توسعه رادیو و تلویزیون‌های آسیا-اقیانوسیه صبح امروز -پنجشنبه 4 شهریورماه- در سالن همایش‌های صداوسیما آغاز شد.

بنا بر این گزارش، در این مجمع نمایندگان رادیو و تلویزیون 17 کشور عضو نظیر ژاپن، کره، ایران، چین، کامبوج، ویتنام، اندونزی، بوتان و پاکستان حضور خواهند داشت.

در این مراسم دو نشست برگزار خواهد شد که یکی از آنها نشست کمیته استراتژیک یا برنامه‌های راهبردی مجمع خواهد بود و دیگری نشست اعضای شورای اجرایی است که در دو نوبت و صبح و بعد از ظهر همراه با ورک شاپ آموزشی برگزار خواهد شد.

بخش دیگر این مراسم به معرفی آثار برگزیده یک مسابقه رادیویی  و تلویزیونی اختصاص دارد که اتحادیه از قبل برگزار کرده و در این فرصت از برگزیدگان تقدیر خواهد شد. همچنین مسئولان برگزاری این نشست، یک تور تهران گردی برای اعضای این اتحادیه در نظر گرفته‌اند تا مدعوین از نزدیک با فرهنگ و زندگی روزمره در ایران آشنا شوند.

بخش رسانه بین‌الملل سازمان هم که زیرمجموعه معاونت سیماست تولیدات و آثار نمایشی سازمان را که ارزش اهدا، مبادله و فروش داشته باشند به مهمانان معرفی می‌کنند.

به گزارش فارس، مراسم رسمی افتتاحیه این نشست امشب با حضور علی عسکری رئیس سازمان صداوسیما و مقامات مسئول از داخل و خارج سازمان و مهمانان خارجی برگزار می‌شود.

/ مشرق نیوز

4 شهریور 1395