h انفجار در مراسم عروسی در غازی عنتاب ترکیه و کشته شدن 51 نفر - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

انفجار در مراسم عروسی در غازی عنتاب ترکیه و کشته شدن 51 نفر,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,انفجار در مراسم عروسی در غازی عنتاب ترکیه و کشته شدن 51 نفر,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,انفجار در مراسم عروسی در غازی عنتاب ترکیه و کشته شدن 51 نفر

انفجار در مراسم عروسی در غازی عنتاب ترکیه و کشته شدن 51 نفر

نماینده حزب مردم جمهوری خواه در پارلمان ترکیه در پی انفجار در مراسم عروسی در غازی عنتاب و کشته شدن 51 نفر در این حادثه، مدعی شد: چندین محله در این شهر در اختیار داعش قرار دارد.

انفجار در مراسم عروسی در غازی عنتاب ترکیه و کشته شدن 51 نفر

یک نماینده حزب مردم جمهوری خواه ترکیه در پی انفجار در مراسم عروسی در غازی عنتاب و کشته شدن 51 نفر در این حادثه، مدعی شد که کنترل بخش هایی از این شهر در اختیار داعش قرار دارد.

بنابر این گزارش، "الیف دوغان تورکفن" نماینده حزب جمهوری خواه پارلمان پس از سفر هیاتی از این حزب به غازی عنتاب و گفت و گوهای این هیات با مردم محلی درباره حادثه انفجار، گفت که داعش در این شهر حضور گسترده‌ای دارد. برخی از مردم محلی اعلام کرده‌اند که چندین محله در این شهر در اختیار داعش قرار دارد و اهالی این شهر بر این باورند که دولت نسبت به این مساله واقف است اما کاری انجام نمی‌دهد. لازم به ذکر است که از ابتدای بحران سوریه در سال 2011 شهر غازی عنتاب به مقر اصلی گروه های تروریستی تکفیری القاعده، داعش و ارتش آزاد تبدیل شده و این گروه ها علاوه بر دفاتر متعدد جذب و سازماندهی، صدها انبار مهمات و تسلیحات در اختیار دارند.

/ مشرق نیوز
3 شهریور 1395