h تبریزی ها نباید اتفاقات بازی استقلال اهواز - پرسپولیس را فراموش کنند! - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

تبریزی ها نباید اتفاقات بازی استقلال اهواز - پرسپولیس را فراموش کنند!,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,تبریزی ها نباید اتفاقات بازی استقلال اهواز - پرسپولیس را فراموش کنند!,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,تبریزی ها نباید اتفاقات بازی استقلال اهواز - پرسپولیس را فراموش کنند!

تبریزی ها نباید اتفاقات بازی استقلال اهواز - پرسپولیس را فراموش کنند!

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس تأکید کرد که مسئولان تبریز نباید اتفاقات رخ داده در بازی استقلال اهواز - پرسپولیس در فصل گذشته را فراموش کنند.

محمود خوردبین در واکنش به اینکه برخی رسانه‌ها از مخالفت باشگاه پرسپولیس برای برگزاری بازی با تراکتورسازی در ورزشگاه اختصاصی این تیم خبر داده‌اند، گفت: من چند روز پیش هم گفتم که در این مسابقه میهمان هستیم و طبیعتاً باید تابع تصمیم باشگاه تراکتورسازی و هیئت فوتبال استان آذربایجان شرقی باشیم. من که تا به امروز ورزشگاه اختصاصی تراکتورسازی را ندیده‌ام و نمی‌دانم چه وضعیتی دارد.

وی در پاسخ به این پرسش که فکر نمی‌کنید استادیوم اختصاصی تراکتورسازی مناسب این بازی حساس نباشد، عنوان کرد: در این مورد باید مسئولان فوتبال در تبریز تصمیم بگیرند. پارسال هم ما به برگزاری بازی با استقلال اهواز در ورزشگاه تختی اعتراض داشتیم که مسئولان امر گفتند مشکلی ایجاد نمی‌شود. الان هم می‌گوییم که مسئولان فوتبال در تبریز اتفاقات اهواز را فراموش نکنند. ما که نباید جوابگوی حاشیه‌های احتمالی باشیم.

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اینکه آیا ورزشگاه اختصاصی گسترش فولاد گزینه مناسبی برای برگزاری این بازی نیست، گفت: ما در این استادیوم بازی کرده‌ایم و شرایط خوبی دارد. با این حال باشگاه پرسپولیس در این زمینه تصمیم‌گیرنده نیست.

/ مشرق نیوز

3 شهریور 1395