h رئیس مجلس: پرواز جنگنده‌های روسی از همدان متوقف نشده است - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

رئیس مجلس: پرواز جنگنده‌های روسی از همدان متوقف نشده است,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,رئیس مجلس: پرواز جنگنده‌های روسی از همدان متوقف نشده است,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,رئیس مجلس: پرواز جنگنده‌های روسی از همدان متوقف نشده است

رئیس مجلس: پرواز جنگنده‌های روسی از همدان متوقف نشده است

رئیس مجلس در پاسخ به تذکری درباره پرواز هوایپماهای روسی از پایگاه نوژه گفت: پروازها متوقف نشده است و ایران در مبارزه با تروریست با روسیه اتحاد دارد.

محمود صادقی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، صبح امروز (سه‌شنبه،2شهریور) در نشست علنی پارلمان طی تذکری اظهار کرد: در جلسه قبل پارلمان تقاضای به امضای20 نفر از نمایندگان تقدیم هیئت رئیسه مجلس کردیم درباره توضیحات مسئولان ذیربط که پایگاه‌های خودمان را در اختیار قدرت‌های جهانی بگذاریم.

وی افزود: برای هماهنگی و همفزایی بیشتر بین قوا این درخواست تقدیم هیئت رئیسه مجلس شد.

صادقی تصریح کرد: علی‌رغم اینکه پروازها متوقف شده است، تقاضای ما هنوز از هیئت رئیسه پابرجاست و تقاضا داریم به درخواست نمایندگان رسیدگی  وپروازها متوقف شود.

براساس این گزارش، علی لاریجانی رئیس مجلس در پاسخ به صادقی نماینده مردم تهران، گفت: پروازها متوقف نشده است و ایران در مبارزه با تروریست با روسیه اتحاد دارد و در پایگاه همدان هم به هیچ قدرت جهانی پایگاه‌ای دائم ندادیم. درخواست شما بیاید حتماً رسیدگی می‌کنیم.

/ مشرق نیوز

2 شهریور 1395