h رئیس مجلس کشور از مدال‌آوران ایرانی المپیک تجلیل کرد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

رئیس مجلس کشور از مدال‌آوران ایرانی المپیک تجلیل کرد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,رئیس مجلس کشور از مدال‌آوران ایرانی المپیک تجلیل کرد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,رئیس مجلس کشور از مدال‌آوران ایرانی المپیک تجلیل کرد

رئیس مجلس کشور از مدال‌آوران ایرانی المپیک تجلیل کرد

رئیس مجلس با صدور پیامی کسب موفقیت‌های ورزشکاران سرافراز، سربلند و عزت جوانان عزیز کشورمان در المپیک ریو را تبریک گفت.

علی لاریجانی در پیامی از تمامی مدال‌آوران و افتخارآفرینان ایرانی رقابتهای المیپیک ریو 2016 تجلیل کرد.

متن این پیام به شرح زیر است:

با پایان یافتن رقابت‌های المپیک ریو کسب موفقیتهای کاروان ورزشی کشورمان در این دوره از مسابقات را تبریک گفته و از تمامی مدال‌آوران و افتخارآفرینان تجلیل می‌کنم.

جوانان عزیز وغیرتمند کشورمان با تمام توان خویش به رقابت با حریفان پرداختند و نتایج خوبی را در برخی رشته‌ها به دست آوردند که مایه شادی و مباهات ملت شریف ایران شد و در چند رشته نیز علیرغم تلاش‌ها و سعی فراوان موفقیتی بدست نیامد که ضرورت دارد با بررسی و برنامه‌ریزی نسبت به رفع این نواقص و افزایش آمادگی و توانمندی‌ها برای دوره‌های بعدی اقدام کرد.

در این جا لازم می‌دانم به طور ویژه از افتخارآفرینی خانم کیمیا علیزاده بانوی قهرمان ایران که برای اولین بار نیز در رقابتهای المپیک موفق به کسب مدال شدند تقدیر و تشکر کرده و این موفقیت را به تمام بانوان کشورمان تبریک و شادباش می‌گویم.

در پایان ضمن تبریک مجدد کسب موفقیتهای ورزشکاران سرافراز، سربلند و عزت جوانان عزیز کشورمان را از خداوند متعال مسئلت می کنم.

علی لاریجانی

رئیس مجلس شورای اسلامی

/ مشرق نیوز

1 مرداد 1395