h رونمایی از تیم ملی کره جنوبی برای رقابت‌های 2018 روسیه - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

رونمایی از تیم ملی کره جنوبی برای رقابت‌های 2018 روسیه,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,رونمایی از تیم ملی کره جنوبی برای رقابت‌های 2018 روسیه,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,رونمایی از تیم ملی کره جنوبی برای رقابت‌های 2018 روسیه

رونمایی از تیم ملی کره جنوبی برای رقابت‌های 2018 روسیه

مقامات فوتبال کره جنوبی از تیم ملی آماده شده برای رقابت‌های مقدماتی 2018 روسیه رونمایی کردند.

فدراسیون فوتبال کره جنوبی 21 نفر از راه یافتگان به اردوی نهایی تیم ملی فوتبال را معرفی کرد. این تیم برای موفقیت در رقابت‌های مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه آماده شده است.

کره جنوبی رتبه 48 فوتبال دنیا را در اختیار دارد و اول سپتامبر برابر چین (رتبه 78 جهان) صف آرایی خواهد کرد. این تیم پس از آن برابر سویه قرار خواهد گرفت. کره جنوبی خود را برای موفقیت در گروه ایران، ازبکستان، چین، قطر و سوریه آماده خواهد کرد و بسیاری این تیم را مدعی حضور در صدر این جدول می‌دانند.

در میان 21 بازیکن دعوت شده، پنج ستاره کره جنوبی در ریو دو ژانیرو 2016 حضور داشته‌اند. این تیم المپیکی در مرحله یک چهارم پس از تحمل شکست یک بر صفر برابر به هندوراس حذف شد.

هوانگ هی-چان از رد بول سالزبورگ، سون هئونگ-مین از تاتنهام، سوک هیون-جون از ترابازون اسپور ترکیه از ستارگان لژیونری هستند که به تیم ملی کره جنوبی دعوت شده‌اند.

جائوه-سوک مدافع راست کره جنوبی از دیگر برگ برنده‌های این تیم آماده و مدعی است که برای اولین بار پس از درخشش در تیم المپیک کره جنوبی به تیم ملی دعوت شده است.

/ مشرق نیوز

1 مرداد 1395