h تولید سری جدید مجموعه «یک روز یک وزیر» - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

تولید سری جدید مجموعه «یک روز یک وزیر»,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,تولید سری جدید مجموعه «یک روز یک وزیر»,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,تولید سری جدید مجموعه «یک روز یک وزیر»

تولید سری جدید مجموعه «یک روز یک وزیر»

سری جدید «یک روز یک وزیر» مثل سری قبل هر بار مخاطبان را با یک روز کاری یکی از وزرای دولت یازدهم همراه می کند.

به نقل از روابط عمومی شبکه مستند سیما، محمدحسین آئینه تهیه کننده و کارگردان «یک روز یک وزیر» با اشاره به تولید سری جدید این مجموعه، اظهار کرد: در سال 94 شبکه مستند سیما تصمیم گرفت به تولید مستند پرتره از وزرای دولت یازدهم بپردازد. در هشت قسمت سری اول مستندهایی از وزاری بهداشت، علوم، معاون علمی رییس جمهور، وزیر ورزش و جوان، وزیر ارتباطات، وزیر کشور، وزیر نفت، وزیر امور خارجه و وزیر آموزش و پرورش تولید شد.

وی افزود: امسال به دستور آقای غفوری مدیر شبکه مستند، ماموریت پیدا کردیم مجموعه را با دیگر وزرای دولت یازدهم ادامه دهیم.. تولید این مجموعه مستند از اول مرداد ماه آغاز شد و در سری دوم سراغ وزرای تعاون، کار، امور اجتماعی، دادگستری، نیرو، راه و شهرسازی رفته ایم و احتمالا درباره یکی دو نفر از معاونان رییس جمهور و دیگر وزرای او نیز مستند خواهیم ساخت.

آئینه درباره ویژگی های این مستند توضیح داد: مهروز ناصر شریف مجری بازیگر ما در هر قسمت از مجموعه در یک روز کاری با وزرا همراه می شود و لابلای اتفاقات روزانه وزیر، با او درباره کار و زندگی اش گفتگو می کند.

کارگردان «یک روز یک وزیر» در پایان گفت: هر قسمت از این مستند 30 دقیقه دارد و برای ضبط هر کدام به نقاط مختلفی سفر کرده ایم یا در وزارتخانه ها حاضر شده ایم.

وحید مدرس زاده مجری طرح و مدیر این پروژه و پخش آن از دوشنبه اول شهریور ماه با پخش قسمت مربوط به وزیر بهداشت از سری اول آغاز می شود.

سری دوم «یک روز یک وزیر» از سه شنبه دوم شهریور هر شب ساعت 22:30 روی آنتن می رود و روز بعد ساعت 15:30 بازپخش می شود.

/ مشرق نیوز

31 مرداد 1395