h مربی تیم ملی کشتی آزاد: چیزی که نیاز داریم، دعای خیر مردم است - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

مربی تیم ملی کشتی آزاد: چیزی که نیاز داریم، دعای خیر مردم است,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,مربی تیم ملی کشتی آزاد: چیزی که نیاز داریم، دعای خیر مردم است,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,مربی تیم ملی کشتی آزاد: چیزی که نیاز داریم، دعای خیر مردم است

مربی تیم ملی کشتی آزاد: چیزی که نیاز داریم، دعای خیر مردم است

مربی تیم ملی کشتی آزاد گفت: چیزی که نیاز داریم، دعای خیر مردم است و ان‌شاالله حوادث ناگواری از جمله داوری و اعمال نفوذ برخی کشورها را نداشته باشیم.

امیر توکلیان در خصوص آخرین وضعیت ملی‌پوشان کشتی آزاد ایران اظهار داشت: خوشبختانه خواب آزادکاران تنظیم شده و تا کنون سه جلسه تمرینی داشته‌ایم. خدا را شکر مشکل خاصی نیست و همه چیز مهیای جنگی است که ملی‌پوشان از روز جمعه خواهند داشت.

وی افزود: چیزی که نیاز داریم دعای خیر مردم است و ان‌شاءالله حوادث ناگواری از جمله داوری و اعمال نفوذ برخی کشورها را نداشته باشیم. بچه‌ها زحمات زیادی کشیده‌اند و به این موضوع واقف هستند که در المپیک باید با تمام وجود به روی تشک بروند.

مربی تیم ملی کشتی آزاد کشورمان عنوان کرد: جو بازی‌های المپیک و نتایج رشته‌هایی دیگر باعث می‌شود که یک فشار روی کشتی آزاد وجود داشته باشد، اما ما سعی کردیم آزادکاران را از زیر این فشار خارج و معطوف به هدف کنیم. جو المپیک سنگین است و خدا را شکر الان شرایط‌مان خوب است.

توکلیان در پایان در خصوص پیش‌بینی‌اش از نتایج آزادکاران در بازی‌های المپیک گفت: کشتی ورزش بی‌رکوردی است و امیدوارم آزادکاران بتوانند نتایج دلخواه خود را بگیرند.

/ مشرق نیوز

28 مرداد 1395