h افزایش قیمت مرغ گرم در طی روزهای جاری - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

افزایش قیمت مرغ گرم در طی روزهای جاری,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,افزایش قیمت مرغ گرم در طی روزهای جاری,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,افزایش قیمت مرغ گرم در طی روزهای جاری

افزایش قیمت مرغ گرم در طی روزهای جاری

رئیس اتحادیه مرغ، تخم‌مرغ و ماهی‌فروشان زنجان با اشاره به افزایش قیمت مرغ طی روز جاری گفت: هم‌اکنون قیمت مرغ برای مصرف‌کننده به 6 هزار و 930 تومان رسیده است.

سید ناصر رمضانلو اظهار کرد: جوجه‌ریزی و نوسانات دمایی این روزها قیمت مرغ را غیر قابل پیش‌بینی کرده است.

وی با اشاره به اینکه طی دو ماه قبل قیمت مرغ به 8 هزار و 450 تومان رسیده بود، تصریح کرد: در پی این افزایش قیمت مرغ منجمد در بازار توزیع و همچنین جوجه‌‎ریزی بیشتر انجام شد و پس از آن رفته رفته قیمت مرغ کاهش یافت.

رئیس اتحادیه مرغ، تخم‌مرغ و ماهی‌فروشان زنجان با بیان اینکه کاهش قیمت مرغ ادامه داشت تا جایی که در اوایل هفته جاری به 6 هزار و 850 تومان در کیلو رسید، اضافه کرد: در نتیجه این کاهش قیمت توزیع مرغ گرم کاهش یافته بود، اما در روزهای قبل به روال عادی خود برگشت.

رمضانلو با بیان اینکه هم اکنون توزیع روزانه مرغ گرم 13 تا 14 تن است، افزود: امروز قیمت مرغ گرم با افزایش 80 تومانی به 6 هزار و 930 تومان برای مصرف‌کنندگان رسید.

رئیس اتحادیه مرغ، تخم‌مرغ و ماهی‌فروشان زنجان با اشاره به اینکه قیمت مرغ منجمد توزیعی نیز 5 هزار و 400 تومان است، اضافه کرد: مرغ منجمد به صورت روزانه برای تعدیل قیمت مرغ گرم انجام می‌شود.

وی همچنین به ثبات قیمت تخم‌مرغ نیز اشاره کرد و گفت: امروز قیمت تخم‌مرغ در هر کیلوگرم 5 هزار و 300 تومان است.

در راستای تعدیل قیمت مرغ گرم از دو هفته گذشته توزیع مرغ منجمد آغاز شده و در همین راستا یک هزار تن مرغ منجمد به قیمت 5 هزار و 400 تومان در بازار توزیع شده است.

/ مشرق نیوز

27 مرداد 1395