h نظامیان صهیونیستی منزل شهید فلسطینی را ویران کردند - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

نظامیان صهیونیستی منزل شهید فلسطینی را ویران کردند,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,نظامیان صهیونیستی منزل شهید فلسطینی را ویران کردند,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,نظامیان صهیونیستی منزل شهید فلسطینی را ویران کردند

نظامیان صهیونیستی منزل شهید فلسطینی را ویران کردند

نظامیان رژیم صهیونیستی امروز (دوشنبه) منزل ' محمد ناصر طرایره' شهید فلسطینی را در بنی نعیم شرق الخلیل ویران کردند.

به نقل از پایگاه خبری فلسطین الیوم، نظامیان رژیم صهیونیستی با یورش به روستای شهرک 'فجرا' منزل این شهید فلسطینی را محاصره آن و با خارج کردن ساکنان، آن را با مواد انفجاری منفجر کردند.
براساس این گزارش رژیم صهیونیستی در دوماه گذشته اقدامات سرکوبگرانه ای را بر علیه ساکنان شهر بنی نعیم از جمله بازداشت پدر، برادر و خواهر 'الطرایره' شهید فلسطینی و بستن ورودی این شهرک و محاصره ساکنان آن و باطل کردن جواز کار ساکنان این شهرک را در پیش گرفته است.
نظامیان رژیم صهیونیستی همچنین بامداد امروز 11 فلسطینی را در کرانه باختری بازداشت کردند.
شهید 'الطرایره' در ماه گذشته میلادی توسط نظامیان رژیم صهوینیستی به اتهام کشتن یک شهرک نشین صهیونیست و زخمی کردن دیگری در شهرک 'خارصینا' در شمال شهر الخلیل به شهادت رسید.
انتفاضه سوم مردم فلسطین موسوم به انتفاضه قدس در اکتبر سال گذشته (مهرماه) در پی تشدید برخورد صهیونیست ها و شهرک نشینان با مردم فلسطین و هتک حرمت های مکرر آن ها به مسجدالاقصی آغاز شد.
از آغاز انتفاضه قدس تاکنون، 214 فلسطینی به ضرب گلوله نظامیان و شهرک نشینان صهیونیست در کرانه باختری، نوار غزه و سرزمین های اشغالی به شهادت رسیده اند.
/ مشرق نیوز
25 مرداد 1395