h آیا اصلاح طلبان از روحانی در انتخابات آتی حمایت می‌کنند؟ - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

آیا اصلاح طلبان از روحانی در انتخابات آتی حمایت می‌کنند؟,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,آیا اصلاح طلبان از روحانی در انتخابات آتی حمایت می‌کنند؟,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,آیا اصلاح طلبان از روحانی در انتخابات آتی حمایت می‌کنند؟

آیا اصلاح طلبان از روحانی در انتخابات آتی حمایت می‌کنند؟

عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی در پاسخ به این سوال که " آیا اصلاح طلبان از روحانی در انتخابات آتی حمایت می‌کنند؟" گفت: اصلاح طلبان از آقای روحانی حمایت می‌کنند و کسی جز ایشان را برای مطرح کردن ندارند.

محمد عطریانفر، عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی در پاسخ به این سوال که " آیا اصلاح طلبان از روحانی در انتخابات آتی حمایت می کنند؟" گفت: اصلاح طلبان از آقای روحانی حمایت می کنند و کسی جز ایشان را برای مطرح کردن ندارند.

عطریانفر همچنین در پاسخ به این سول که "آیا رای اصطلاح طلبان به روحانی مشروط خواهد بود؟"، گفت: خیر! نیازی به شرط ندارند. آقای روحانی فوق تصور اصلاح طلبان ظاهر شده است. جبهه اصلاحات در سال 92 با شناخت اجمالی آقای روحانی را پذیرفت و حمایت کرد؛ اما در سال 96 به جهت شناخت عمیق تری که از وی پیدا کرده اند، همه جانبه و با اعتماد بیشتری از وی حمایت می کنند؛ لذا طرح هرگونه شرطی برای وی، خلاف عقل، عرف و انصاف است.

/ مشرق نیوز

25 مرداد 1395