h راه‌اندازی واحد سگ‌های آموزش دیده پلیس در راه‌آهن - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

راه‌اندازی واحد سگ‌های آموزش دیده پلیس در راه‌آهن,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,راه‌اندازی واحد سگ‌های آموزش دیده پلیس در راه‌آهن,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,راه‌اندازی واحد سگ‌های آموزش دیده پلیس در راه‌آهن

راه‌اندازی واحد سگ‌های آموزش دیده پلیس در راه‌آهن

رئیس پلیس راه آهن کشور از راه‌اندازی واحد مجزای سپکا (سگ‌های آموزش دیده پلیس) درمجموعه پلیس راه‌آهن در آینده نزدیک خبر داد.

سردار علیرضا اکبرشاهی، با اشاره به برنامه‌ریزی پلیس راه آهن کشور در بهره‌مندی هرچه بیشتر از سگ‌های پلیس و موادیاب، اظهار داشت: استفاده از سگ‌های پلیس بسیار بازدارنده است و می‌تواند در کاهش وقوع جرم و علاوه بر آن ارتقاء توان کشف پلیس اثرگذار باشد.

وی ادامه داد: در حال حاضر طی یک برنامه‌ریزی منسجم و براساس جدول طراحی شده‌ای، از سگ‌های واحد یگان‌های ویژه در پلیس راه آهن کشور به صورت محدود استفاده می‌کنیم که قرار است با موافقت فرماندهان ارشد ناجا این امر توسعه یابد.

رئیس پلیس راه آهن کشور  در پایان خاطرنشان کرد: به دنبال موافقت رئیس پلیس کشور قرار شده است یک واحد سپکای مستقل(سگ‌های آموزش دیده پلیس) در پلیس راه آهن تشکیل شود تا کنترل کاملی در موضوع مبارزه با مواد مخدر داشته باشیم.

/ مشرق نیوز

25 مرداد 1395