h حاشیه های عجیب دیدار استقلال خوزستان و استقلال - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

حاشیه های عجیب دیدار استقلال خوزستان و استقلال,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,حاشیه های عجیب دیدار استقلال خوزستان و استقلال,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,حاشیه های عجیب دیدار استقلال خوزستان و استقلال

حاشیه های عجیب دیدار استقلال خوزستان و استقلال

دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال بعد از ورود به زمین مسابقه از سوی هواداران مورد فحاشی قرار گرفت.

استقلال خوزستان و استقلال در چارچوب هفته دوم لیگ برتر فوتبال ایران از ساعت 20 و 45 دقیقه در ورزشگاه غدیر به مصاف یکدیگر می‌روند.

*علی چینی مربی استقلال اولین نفری بود که از کادر فنی استقلال برای فراهم کردن شرایط بازیکنان جهت گرم کردن وارد زمین شد و از سوی هواداران مورد تشویق قرار گرفت.

* چینی سپس به سمت یک هوادار که معلول بود رفت و با او عکس سلفی انداخت که این مسئله با تشویق شدید هواداران استقلال همراه شد.

* مهدی رحمتی اولین بازیکن استقلال بود که وارد زمین شد و مورد تشویق شدید هواداران استقلال قرار گرفت اما از سوی هواداران حریف به شدت مورد فحاشی قرار گرفت.

* بعد از فحاشی هواداران حریف علیه رحمتی هواداران استقلال علیه پرسپولیس فحاشی کردند که مهدی رحمتی با اشاره دست از آنها خواست این کار را انجام ندهند.

* پس از مدت‌ها وای‌فای ورزشگاه غدیر راه افتاده است.

* میثم مجیدی بازیکن استقلال هنگام گرم کردن به سمت نیمکت استقلال خوزستان تیم سابقش رفت و با آنها به خوش و بش پرداخت.

* سیروس پورموسوی سرمربی استقلال خوزستان هنگام گرم کردن بازیکنان در کنار زمین حضور دارد.

* خسرو حیدری بازیکن استقلال با حیدر شریفی مربی استقلال خوزستان خوش و بش کرد.

* هواداران خوزستانی لحظاتی علیه علیرضا منصوریان فحاشی کردند.

* هواداران استقلال خوزستان با نصب بنرهایی با نام «پورموسوی کاپلوی ایران» از سرمربی استقلال خوزستان حمایت کردند.

* مهدی مومنی بازیکن اسبق استقلال که در استقلال خوزستان حضور دارد با نصرالله عبداللهی عضو باشگاه استقلال خوش و بش کرد.

* هوادار معلول استقلال که در کنار زمین حاضر شده است، هنگامی که بازیکنان استقلال وارد زمین شدند از آنها خواست بازیکنان را تشویق کنند و در نقش لیدر ظاهر شد.

* حدود کمتر از هزار نفر از هوادارانی که روبروی جایگاه نشسته‌اند هر از چند گاهی به رحمتی فحاشی می‌کنند و مابقی هواداران استقلال خوزستان تنها به تشویق تیم‌شان می‌پردازند.

* همان تعداد از هواداران لحظاتی علیه بختیار رحمانی بازیکن استقلال شعار سر دادند و او را پولکی قلمداد کردند.

* هوادارانی که لباس فولاد خوزستان را به تن کردند بین هواداران استقلال خوزستان دیده می‌شوند.

* جایگاه مخصوص هواداران استقلال تهران در حال پر شدن است.

* تاکنون کمتر از 4 هزار هوادار در ورزشگاه حضور دارند.

* کمتر از 10 هزار هوادار درون ورزشگاه حضور دارند که حدود 3 هزار نفر آنها را هواداران استقلال تشکیل می‌دهند.

* در بخشی از ورزشگاه و روی سکوهای روبروی جایگاه حدود 500 هوادار حضور دارند که علیه استقلال فحاشی می‌کنند. این بخش از ورزشگاه توسط مسئولین امنیتی شناسایی شد و قرار شد آنجا نظارت بیشتری صورت بگیرد.

* اعضای استقلال خوزستان و سیروس پورموسوی مقابل آن بخش از جایگاه حاضر شدند و از هواداران خواستند که علیه استقلالی‌ها فحاشی نکنند.

* علیرضا منصوریان به محض ورود به زمین مورد فحاشی قرار گرفت و هواداران استقلال در واکنش به این اتفاق سرمربی تیم خود را تشویق کردند.

* عبور و مرور خبرنگاران در ورزشگاه غدیر با مشکل روبروست و آنها نمی‌توانند خودروهای خود را به نزدیکی محل ورزشگاه بیاورند به همین خاطر آنها نسبت به این مسئله اعتراض می‌کردند.

* سرمربی استقلال خوزستان سمت علیرضا منصوریان رفت و به او خوشامد گفت.

* مهدی مومنی بازیکن فصل قبل استقلال که از سوی منصوریان در لیست مازاد قرار گرفت قبل از شروع بازی به سمت سرمربی تیم سابقش رفت و با او خوش و بش کرد.

* در حالی که 3-4 دقیقه بود که بازی شروع شده بود پورموسوی به سمت جایگاه مقابل رفت و از هواداران خواست فحاشی نکنند و به سرمربی تیم حریف کاری نداشته باشند.

* آنالیزور تیم سپاهان در ورزشگاه حضور دارد تا استقلال خوزستان را مورد ارزیابی قرار دهند. استقلال خوزستان و سپاهان در هفته سوم به مصاف یکدیگر می‌روند.

/ مشرق نیوز

11 مرداد 1395