h آتش مخزن پتروشیمی بیستون کرمانشاه تحت کنترل است - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

آتش مخزن پتروشیمی بیستون کرمانشاه تحت کنترل است,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,آتش مخزن پتروشیمی بیستون کرمانشاه تحت کنترل است,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,آتش مخزن پتروشیمی بیستون کرمانشاه تحت کنترل است

آتش مخزن پتروشیمی بیستون کرمانشاه تحت کنترل است

هم اکنون بیش از 30 گروه آتش نشان برای مهار آتش سوزی و جلوگیری از سرایت آتش به هشت مخزن اطراف مخزن حادثه دیده و نیز پیشگیری از انفجارهای ثانویه تلاش می کنند.

وزارت نفت به نقل از حجت الله جهانبخشی مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی کرمانشاه اعلام کرد، از حدود ساعت ۱۵ عصر امروز بود که با انفجار مخزن ۵۰۴ حاوی سوخت لایک، پتروشیمی بیستون کرمانشاه دچار آتش سوزی شد.
سایت خبری وزارت نفت نوشت: بر اساس گزارشهای رسیده گروههای مختلف امدادی و آتش نشان از شهرستانهای استان و همچنین از استانهای همجوار برای مهار این آتش سوزی به پتروشیمی بیستون کرمانشاه اعزام شده اند.
هم اکنون بیش از 30 گروه آتش نشان برای مهار آتش سوزی و جلوگیری از سرایت آتش به هشت مخزن اطراف مخزن حادثه دیده و نیز پیشگیری از انفجارهای ثانویه تلاش می کنند.شبکه اطلاع رسانی شرکت ملی صنایع پتروشیمی هم اعلام کرد: آتش مخزن مجتمع پتروشیمی بیستون کرمانشاه تحت کنترل است. براساس بررسی‌های اولیه علت آتش سوزی یکی از مخازن پتروشیمی بیستون، به علت الکتریسیته ساکن داخل مخزن بوده است.
/ مشرق نیوز
8 مرداد 1395