h برخورد جدی رئیس‌جمهور با برادرش «حسین فریدون»! - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

برخورد جدی رئیس‌جمهور با برادرش «حسین فریدون»!,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,برخورد جدی رئیس‌جمهور با برادرش «حسین فریدون»!,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,برخورد جدی رئیس‌جمهور با برادرش «حسین فریدون»!

برخورد جدی رئیس‌جمهور با برادرش «حسین فریدون»!

نماینده مردم فلاورجان در مجلس خواستار برخورد جدی رئیس‌جمهور با برادرش «حسین فریدون» در صورت اثبات تخلفات وی شد.

حجت الاسلام سیدناصرموسوی لارگانی نماینده مردم فلاورجان و نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس درباره حاشیه‌سازیهای «حسین فریدون» دستیار و برادر رئیس‌جمهور، اظهار کرد: متأسفانه در ه ردولتی اشخاصی با انتساب به رئیس‌جمهور، از حق مردم در جهت پیشبرد منافع شخصی خود استفاده کرده و موجب بدبینی در افکار عمومی نسبت به نظام می‌شوند.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس با بیان اینکه  نمایندگان ملت از هر اقدامی در جهت مبارزه با باندهای فساد و تخلفات اشخاصی که دست درازی به بیت المال داشته و منافع ملی را به خطر انداخته‌اند حمایت می‌کنند، گفت: در صورت محرز شدن تخلفات «حسین فریدون»، باید رئیس جمهور برخورد جدی با این‌گونه رفتارها داشته باشد.

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به اینکه مسئولین نظام باید در تقویت روحیه تبری‌جویی از تخلف نزدیک‌ترین بستگان خود تلاش کنند، تاکید کرد:  اگر در جایی مسئولی فرزندش، برادرش  خلاف کرد، باید خود اولین کسی باشد که در جهت تبری‌جستن و جلوگیری از بروز تخلفات نزدیکانش  اقدام کند.

/ مشرق نیوز

8 مرداد 1395