h آیا مشکلات ملی‌پوشان سرباز حل می شود؟ - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

آیا مشکلات ملی‌پوشان سرباز حل می شود؟,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,آیا مشکلات ملی‌پوشان سرباز حل می شود؟,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,آیا مشکلات ملی‌پوشان سرباز حل می شود؟

آیا مشکلات ملی‌پوشان سرباز حل می شود؟

رییس فدراسیون فوتبال گفت: امروز برای حل مشکلات ملی‌پوشان سرباز با سردار باران چشمه جلسه‌ای خواهم داشت.

مهدی تاج، رییس فدراسیون فوتبال در مراسم تجلیل از افسران ورزشی نیروی زمینی، اظهار کرد: تلاش ما این است تا تعامل بین فدراسیون فوتبال و نیروهای مسلح زیاد شود. امروز (چهارشنبه) جلسه‌ای را با سردار باران چشمه داریم تا به امید خدا مشکل سربازان ملی‌پوش حل شود چرا که مصوبه‌ای به تصویب هیات رییسه فدراسیون فوتبال رسیده است مبنی بر این که اگر بازیکنی نتواند برای تیم ‌ملی بازی کند برای باشگاه نیز بازی نکند. امیدواریم که امروز این مساله به طور کامل حل شود تا بتوانیم از سربازان ملی‌پوش استفاده کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که کارلوس کی‌روش چه زمانی به ایران باز می‌گردد، تصریح کرد: لیگ شروع شده است و کارلوس کی‌روش نیز به زودی وارد ایران خواهد شد.

تاج درباره کیفیت زمین ورزشگاه تختی در جریان دیدار پرسپولیس و سایپا نیز خاطر نشان کرد: ورزشگاه تختی زمین خوبی ندارد، اما این بضاعت ما است و با توجه به این که تیم فوتبال سایپا میزبان مسابقات بود این تیم باید زمین مسابقه اش را انتخاب می‌کرد.

رییس فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سوال که آیا فدراسیون دیگر پیگیر وضعیت مهرداد پولادی نیست، توضیح داد: ما پیگیر هستیم اما این موضوع باید در نیروهای مسلح حل شود و در کل امیدواریم که مشکلات در جلسات امروز به طور کامل حل شود و بتوانیم حداقل از نیروهای داخل کشور استفاده کنیم.

او درباره کیفیت هفته‌ اول لیگ برتر فوتبال عنوان کرد:  به جز دیدار استقلال و نفت که بدون تماشاگر برگزار شد دیگر مسابقات مناسب بود. در کل من با محرومیت تماشاگران مخالف هستم و به همین دلیل از کمیته‌ انضباطی فدراسیون فوتبال خواسته‌ام تا چاره‌ای برای جایگزینی محرومیت بیندیشد. ما نباید مردم را از دیدن بازی‌ها محروم کنیم و باید راهکار دیگری برای برخورد با خاطیان در نظر بگیریم.

او در پایان درباره همایش نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران اظهار کرد: تشکر می‌کنم از مجموعه تربیت ‌بدنی نیروی زمینی که همه ساله این همایش را برگزار می‌کند. دو چیز مشخصه نیروهای مسلح کشور است. ابتدا صحت و سلامت و توجه به ورزش قهرمانی و همگانی و دوم امنیت کشور. همین که ما فینال جام حذفی را در نقطه مرزی کشور برگزار می‌کنیم نشان از امنیت کشور دارد که مدیون تلاش عزیزان ما در نیروهای مسلح و به خصوص نیروی زمینی است.

/ مشرق نیوز

6 مرداد 1395