h مهاجم ماشین سازی تبریز: امسال دنبال حاشیه نیستم - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

مهاجم ماشین سازی تبریز: امسال دنبال حاشیه نیستم,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,مهاجم ماشین سازی تبریز: امسال دنبال حاشیه نیستم,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,مهاجم ماشین سازی تبریز: امسال دنبال حاشیه نیستم

مهاجم ماشین سازی تبریز: امسال دنبال حاشیه نیستم

مهاجم تیم ماشین سازی تبریز به آینده بسیار امیدوار است؛ پیام می خواهد به روزهای خوب برگردد؛ خودش هم می‌گوید همه چیز دوباره خوب می‌شود.

گفت وگو با پیام صادقیان را پس از مدت ها سکوت این ستاره در ادامه می خوانید:

بازی سختی در اهواز داشتیم بازی خیلی سختی در اهواز مقابل فولاد خوزستان داشتیم. جدا از شرایط آب و هوایی که واقعا گرم بود، تیم ماشین سازی بعد از 20 سال به لیگ برتر آمده و می خواستیم قدرت مان را ثابت کنیم. خداراشکر توانستیم بازی خوبی در گام نخست انجام دهیم و 3 امتیاز را مال خود کنیم. امیدوارم هواداران از ما راضی باشند و انشاءالله همین روند خوب را ادامه می دهیم.

امسال دنبال حاشیه نیستم خدارا شکر می کنم که توانستم دو پاس گل در بازی دیروز بدهم و کادرفنی از من راضی بودند. من امسال تیمی را انتخاب کردم که بتوانم به اهدافم در آن برسم. برای زندگی آینده ام اهدافی را تعیین کردم و انگیزه زیادی دارم تا بتوانم بدون حاشیه به روزهای خوبم برگردم. امسال قصد دارم کمتر مصاحبه کنم؛ البته این موضوع بی احترامی به اصحاب رسانه نیست. خودم می خواهم بیشتر تمرکزم روی فوتبال باشد. خداراشکر که در اولین بازی عملکرد خوبی داشتم و امیدوارم همین شرایط برایم ادامه دار باشد.

تبریز بودم، خبر آمد در سفره خانه دستگیر شدم! متاسفانه برخی افراد و یک سایت خاص مدام در ماه های گذشته علیه من مطالبی را بیان کرده اند. من حتی یک پست هم در اینستاگرام گذاشتم و توضیح دادم. یک سایت خاص که اولین بارش نیست چنین مطالب کذبی را منتشر می کند، باز هم دست به حاشیه سازی زده است. من با وکیلم هماهنگ کردم و قطعا از این سایت شکایت می کنم. من در خانه ام در تبریز نشسته بودم که ناگهان خبر آمد در سفره خانه دستگیر شدم! جالب است که از آن سایت به من گفتند «پ.ص» تو نیستی. ایرادی ندارد، من شکایت می کنم تا مشخص شد آیا ستاره مشهوری با نام اختصاری «پ.ص» داریم یا نه. آنوقت دادگاه حق را مشخص می کند.

شکایت می کنم درست از زمانی که از پرسپولیس جدا شدم، حاشیه های متعددی برای من درست کردند. من مدام سعی می کنم مصاحبه نکنم و کمتر در دید باشم اما برخی دنبال داستان هستند. من تاکید می کنم کارهای شکایت از آن سایت انجام شده و از این پس هم هر رسانه ای بدون سند مطلب حاشیه ای از من منتشر کند، شکایت می کنم.

دست از سر من بردارید پیام صادقیان امسال می خواهد فوتبال بازی کند! دست از سر من بردارید. من در این مدت چه حاشیه ای داشتم؟ بیایید منصف باشیم. من تصمیم گرفتم در شهر پدری ام فوتبال بازی کنم اما انگار برخی دوست ندارند این اتفاق بیفتد. با این حال بدانند که به جایی نمی رسند چون من تصمیمم را گرفته ام.

یاد «حسن زیکو» را زنده می کنم ماشین سازی تیم پدری ام است. پدر من روزهای خوبی در این شهر داشته است و هواداران ماشین سازی برای او احترام زیادی قائل هستند. آنها لقب «حسن زیکو» را با پدرم داده بودند. وقتی رسول خطیبی به من پیشنهاد داد، اولین نفر با مادرم مشورت کردم و تصمیم گرفتم به تیمی بروم که پدرم سالها در آن بازی کرده است. از سوی دیگر رسول خطیبی مرا خوب می شناسد. او به خوبی می داند چطور باید از من بازی بگیرد. انگیزه بسیار زیادی دارم تا بتوانم با شماره 11 ماشین سازی که سالها بر تن پدرم بوده، یاد او را زنده نگه دارم.

حرف های زیادی برای گفتن داریم امسال تیم جوانی داریم که چند بازیکن باتجربه هم در کنار این جوانان فعالیت می کنند. تلفیق خوبی از آب درآمده و شرایط بسیار خوب است. از سوی دیگر هواداران پرشوری داریم که تیم آذربایجان را حمایت می کنند. من همه جوره امیدوار هستم. تیمی که بازی یک بر صفر باخته را در آن شرایط آب و هوایی و گرمای شدید می برد، مسلما حرف های زیادی برای گفتن دارد. قطعا در آینده از ماشین سازی بیشتر خواهید شنید.

دلتنگی برای پرسپولیس؟ هواداران تیم پرسپولیس همیشه به من لطف داشته و دارند. نمی دانم چه بگویم؛ بی خیال ولی همه چیز خوب می‌شود. قول می دهم همه چیز خوب می شود. استارت خوبی در لیگ زدم و انشاءالله همینطور ادامه می دهم تا دوباره همان پیامی شوم که همه انتظار دارند.

/ مشرق نیوز

6 مرداد 1395