h آب‌های بسته بندی شده گرانقیمت مورد تائید نیست - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

آب‌های بسته بندی شده گرانقیمت مورد تائید نیست,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,آب‌های بسته بندی شده گرانقیمت مورد تائید نیست,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,آب‌های بسته بندی شده گرانقیمت مورد تائید نیست

آب‌های بسته بندی شده گرانقیمت مورد تائید نیست

یک کارشناس اداره غذایی و آشامیدنی سازمان غذا و دارو گفت: آب‌های بسته بندی شده گرانقیمت ارائه شده در رستورانهای لوکس - غیر قانونی، قاچاق و مورد تائید نیست.

آب‌های بسته بندی شده گرانقیمت مورد تائید نیست

معصومه تکلو - کارشناس اداره غذایی و آشامیدنی سازمان غذا و دارو درباره ارائه آبهای آشامیدنی بسته بندی شده گرانقیمت در رستوان‌های لوکس اظهار داشت: فقط آب بسته بندی شده وارداتی دارای مجوز ورود معتبر، مربوط یکی از آب معدنی‌های کشور گرجستان است که مجوز مربوطه آن تا اوایل آذر ماه سال 96 اعتبار دارد.

تکلو اضافه کرد: پیرو استعلام صورت گرفته از شرکت وارد کننده؛ واردات شرکت فوق بیش از دو محصول نبوده است که محصولات آنها نیز در حال حاضر در بازار موجود نیست.

بطری آب 7 هزار تومانی در رستوران‌های لوکس +تصویر

این کارشناس اداره غذایی و آشامیدنی سازمان غذا و دارو قیمت فروش حداکثری آبهای معدنی مذکور را بر اساس اعلام شرکت 7 هزار تومان بیان کرد.

وی در خصوص دیگر برندهای آب‌های بسته بندی شده وارداتی موجود در بازار کشور افزود: به استثناء مورد فوق الذکر که واردات آن به‌صورت قانونی ثبت شده است؛ سایر موارد به صورت غیر قانونی و قاچاق وارده شده است و به هیچ وجه مورد تایید سازمان غذا و دارو نیست.

/ مشرق نیوز

5 مرداد 1395