h سرخپوشان مدافع چپ خود را به دلیل اسیب دیدگی در اختیار ندارند! - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

سرخپوشان مدافع چپ خود را به دلیل اسیب دیدگی در اختیار ندارند!,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,سرخپوشان مدافع چپ خود را به دلیل اسیب دیدگی در اختیار ندارند!,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,سرخپوشان مدافع چپ خود را به دلیل اسیب دیدگی در اختیار ندارند!

سرخپوشان مدافع چپ خود را به دلیل اسیب دیدگی در اختیار ندارند!

سرخپوشان در حالی در تمرین مهم امروز ،یک شنبه، خود آخرین دستورات سرمربی برای شروع لیگ را مرور کردند که مدافع چپ خود را به دلیل اسیب دیدگی در اختیار نداشتند.

برانکو امروز از ساعت 19 شاگردان خود را برای انجام تمرین و بعداز صحبت هایی که با آنها داشت به در ورزشگاه شهید کاظمی و پشت در های بسته به میدان فرستاد. این تمرین از آن جهت اهمیت دارد که پرسپولیس روز سه شنبه در اولین بازی رسمی فصل جدید به میدان خواهد رفت و فردا ناچار از کاهش فشار تمرین خواهند بود. بازیکنان در شروع کار به گرم کردن زیر نظر مارکو پرداختند در حالیکه دروازه بان ها برنامه های خاص خود را زیر نظر ایگور دنبال می کردند. در ادامه پاسکاری و حفظ توپ در مرکز زمین که با تذکرات ایوانکوویچ همراه بود در قالب دو گروه سفید و نارنجی در برنامه قرار داشت.

در این تمرین آرام طبع به دلیل مصدومیت حضور نداشت. او که تا دو هفته از همراهی سرخپوشان محروم است بنابر اعلام  حقیقت پزشک تیم کارهای درمانی را از شب گذشته با یخ درمانی آغاز کرده و دو جلسه آب درمانی هم داشته است. این بازیکن امشب زیر نظر علیپور امشب برنامه فیزیوتراپی خواهد داشت.

/ مشرق نیوز

4 مرداد 1395