h دختربچه ۶ ساله مورد ضرب و شتم دندانپزشک قرار گرفت! - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

دختربچه ۶ ساله مورد ضرب و شتم دندانپزشک قرار گرفت!,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,دختربچه ۶ ساله مورد ضرب و شتم دندانپزشک قرار گرفت!,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,دختربچه ۶ ساله مورد ضرب و شتم دندانپزشک قرار گرفت!

دختربچه ۶ ساله مورد ضرب و شتم دندانپزشک قرار گرفت!

دختربچه ۶ ساله اصفهانی که برای کشیدن دندان خود به دندان‌پزشک مراجعه کرده بود، براثر دندان‌درد شدید ناشی از کشیدن دندان، مورد ضرب و شتم دندانپزشک قرار گرفت.

دختربچه 6 ساله اصفهانی به نام "یسنا" که برای کشیدن دندان خود به یکی از کلینیک‌های دندانپزشکی در اصفهان مراجعه می‌کند، پس‌ازآنکه دندان‌درد به او غلبه کرده و گریه می‌کند، مورد ضرب و شتم دندان‌پزشک عصبی قرار می‌گیرد.

یکی از افراد نزدیک به دندان‌پزشک متخلف می‌گوید: این دندان‌پزشک سابقه کتک زدن بسیار داشته و حالت عادی ندارد.

ازاین‌رو والدین یسنای 6 ساله از ضارب فرزند خود شکایت کرده و ماجرا برای اجرای مراحل قانونی به سازمان نظام پزشکی ارجاع داده می‌شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در گفت‌وگوی کوتاهی به این ماجرا اشاره کرد و اظهار داشت: جلسه‌ای برای رسیدگی به ماجرا با حضور دندان‌پزشک و نیز خانواده کودک تشکیل شد.

غلامرضا اصغری افزود: بازرسان معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان طی این جلسه با حضور خانواده کودک و نیز دندان‌پزشک در یکی از کلینیک‌های خصوصی استان شاغل است، جریان را در دست بررسی قرار دادند.

وی تصریح کرد: در این جلسه موضوع بررسی شد و مراتب جهت رسیدگی هر چه سریع‌تر به سازمان نظام پزشکی اصفهان ارسال می‌شود.

/ مشرق نیوز

3 مرداد 1395