h دستگیری اعضای یک تیم خرابکاری در شهرستان خاش - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

دستگیری اعضای یک تیم خرابکاری در شهرستان خاش,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,دستگیری اعضای یک تیم خرابکاری در شهرستان خاش,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,دستگیری اعضای یک تیم خرابکاری در شهرستان خاش

دستگیری اعضای یک تیم خرابکاری در شهرستان خاش

مرزیه در ارتباط با خبر دستگیری اعضای یک تیم خرابکاری در شهرستان خاش گفت: یک سری اقلام جنگی از محل مورد نظر کشف شده و در مجموع 7 نفر در این رابطه دستگیر شدند.

«محمد مرزیه» دادستان عمومی و انقلاب زاهدان، با اشاره به انتشار خبری مبنی بر دستگیری اعضای یک تیم خرابکاری در شهرستان خاش و جزئیات انهدام این تیم گفت: افرادی در یک منزل مسکونی با حفر گودالی به عمق 20 متر، در حال ایجاد تونلی با دستگاه برقی برای حرکت به سمت محل استقرار نیروهای نظامی و سپاه پاسداران بودند.

وی ادامه داد: یک سری اقلام جنگی نیز در این محل پیدا شده است و تحقیقات پیرامون این موضوع ادامه دارد چراکه هنوز قصد و نیت این افراد مشخص نشده است و در مرکز استان سیستان و بلوچستان پرونده در دست بررسی و پیگیری است.

دادستان عمومی و انقلاب زاهدان در پایان خاطرنشان کرد: در مجموع 7 نفر در این رابطه دستگیر شدند و تحقیقات پیرامون این پرونده ادامه دارد.

/ مشرق نیوز

2 مرداد 1395