h کم‌فروشی نازل‌های پمپ‌ بنزین‌ حقیقت دارد؟ - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

کم‌فروشی نازل‌های پمپ‌ بنزین‌ حقیقت دارد؟,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,کم‌فروشی نازل‌های پمپ‌ بنزین‌ حقیقت دارد؟,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,کم‌فروشی نازل‌های پمپ‌ بنزین‌ حقیقت دارد؟

کم‌فروشی نازل‌های پمپ‌ بنزین‌ حقیقت دارد؟

رئیس اداره استاندارد استان تهران گفت: پنج هزار مورد آزمون بر روی نازل‌های سوخت در جایگاه‌های استان تهران ، در سه ماه نخست امسال ، انجام شده که بیش از ۹۹ درصد آنها مشکلی در خصوص کم‌ فروشی نداشت.

مسلم بیات در تشریح این خبر گفت: براساس مواد 17 و 20 از ضوابط اجرایی و مقررات اوزان ، مقیاس‌ها و وسایل سنجش و مقررات استاندارد ملی ایران به شماره 11886 ، آزمون دوره ای نازل‌های عرضه فرآورده‌های نفتی در سطح استان تهران ، با تلاش پیگیر کارشناسان اداره اندازه‌شناسی ، اوزان و مقیاس‌های این اداره‌کل و با همکاری شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه تهران ، انجام و صحت عملکرد چهار هزار و 803 نازل عرضه بنزین و گازوییل در جایگاه‌های عرضه سوخت استان آزمون شد.

رئیس اداره استاندارد استان تهران با اشاره بر اینکه هر نازل در سال گذشته ، حداقل چهار مرتبه مورد آزمون قرار گرفته است ، ادامه داد : از تعداد نازل‌های آزمون شده تنها 45 نازل ، کمتر از یک درصد کل نازل‌ها ، در نتایج آزمون مردود شدند که در این مدت معین، بطور موقت از دسترس خارج شدند تا اصلاحات لازم بر آنها اعمال شود.

/ مشرق نیوز

2 مرداد 1395