h با خرید شارژ به یاری تیم مورد علاقه خود بشتابید! - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

با خرید شارژ به یاری تیم مورد علاقه خود بشتابید!,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,با خرید شارژ به یاری تیم مورد علاقه خود بشتابید!,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,با خرید شارژ به یاری تیم مورد علاقه خود بشتابید!

با خرید شارژ به یاری تیم مورد علاقه خود بشتابید!

هواداران سه تیم پرسپولیس و استقلال و تراکتور می‌توانند با خرید شارژ تلفن‌های همراه خود به یاری مستقیم تیم مورد علاقه خود بشتابند.

بنابر طرح جدیدی که بین سامانه "هفت و سی "و سه باشگاه پرسپولیس، استقلال و تراکتورسازی به شکل یک قرارداد همکاری به امضا رسیده از فردا بخشی از مبلغ شارژ خریداری شده توسط هواداران برای اپراتورهای مختلف مستقیما به حساب این سه باشگاه واریز خواهد شد تا این سه باشگاه از نظر مالی شرایط بهتری پیدا کنند .

پرسپولیس، استقلال و تراکتورسازی که با توجه به فصل طولانی پیش رو نیاز به منابع مالی مطمئن و ثابت دارند با این قرارداد شرایط خود را برای حضور در لیگ برتر و نمایش بهتر در این تورنمنت طولانی بهبود خواهند بخشید. این طرحی است که هواداران یاد شده می‌توانند باشماره گیری #۷۳۰* وارد فضای خرید شارژ شده و از طریق گزینه شارژ هواداری این طرح ضمن خرید شارژ به باشگاه‌های خود کمک کنند. این در حالی است که هوادار هیچ هزینه ای مازاد پرداخت نمیکند بلکه فقط با انتخاب هوشمندانه مسیر خرید شارژ از هفت و سی به باشگاه خود بدون هزینه کمک مالی میکنند این روشی هوشمندانه و علمی برای تامین مالی هزینه های باشگاههای ورزشی است.

مدیران این سامانه همچنین جایزه بزرگی را برای هواداران فوتبال در نظر گرفته‌اند، یک دستگاه مرسدس بنز که به قید قرعه به برنده تعلق خواهد گرفت.

پیش‌بینی می‌شود با استقبال طرفداران فوتبال از خرید شارژ هواداری ارزان بخش اعظمی از هزینه باشگاه‌ها از این مسیر مطمئن تامین بشود.

/ مشرق نیوز

2 مرداد 1395