h اتفاقات تمرین امروز تیم فوتبال پرسپولیس - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

اتفاقات تمرین امروز تیم فوتبال پرسپولیس,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,اتفاقات تمرین امروز تیم فوتبال پرسپولیس,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,اتفاقات تمرین امروز تیم فوتبال پرسپولیس

اتفاقات تمرین امروز تیم فوتبال پرسپولیس

بازیکن اسبق تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز امروز در محل تمرین تیم پرسپولیس حاضر شد و تمرین شاگردان برانکو را از نزدیک تماشا کرد.

تمرین امروز تیم فوتبال پرسپولیس با دقایقی تأخیر از ساعت 18:10 در ورزشگاه شهید کاظمی آغاز شد که گزارش این تمرین را در زیر می‌خوانید:

* میرهانی هاشمی بازیکن اسبق تراکتور تبریز و خونه به خونه بابل امروز در محل تمرین تیم پرسپولیس حاضر شد و از جایگاه خبرنگاران تمرین امروز سرخ‌پوشان را تماشا کرد.

* معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس امروز لباس ورزشی پوشیده بود و در تمرینات ابتدای سرخ‌پوشان همراه با سایر بازیکنان مشغول انجام تمرین است.

* هواداران پرسپولیس به محض دیدن مهدی طارمی به شدت این بازیکن را تشویق کردند و برخی از تماشاگران با خنده و شوخی به طارمی می‌گفتند که مهدی رحمتی از ترس دربی شب‌ها خواب او را می‌بیند! طارمی در واکنش به این هواداران فقط خندید.

* کریم باقری بعد از دو روز غیبت از امروز در تمرینات پرسپولیس حاضر شد.

* پیش از شروع تمرین تا حدودی دو دستگی روی سکوهای ورزشگاه به وجود آمده بود و هر قسمت از تماشاگران بر سر تشویق برخی از بازیکنان دچار چالش شده بودند.

* دوربین واحد مرکزی خبر امروز در تمرین پرسپولیس حاضر بود و تمرین سرخ‌پوشان را تصویربرداری کردند.

* بازیکنان پرسپولیس ابتدا دقایقی با انجام حرکات کششی بدن‌های خود را گرم کردند و سپس به کار با توپ پرداختند.

* کار با توپ و مرور کارهای تاکتیکی بخشی از تمرین امروز پرسپولیسی‌ها بود همچنین شاگردان برانکو به انجام بازی فوتبال در نصف زمین و با یک دروازه مشغول شدند که در این بخش برانکو تأکید زیادی داشت تا بازیکنان تمرین را اصولی انجام دهند.

* سه دروازه‌بان پرسپولیس امروز زیرنظر مربی اختصاصی خود تمریناتشان را انجام دادند.

* حدود هزار تماشاگر امروز در ورزشگاه کاظمی حضور داشتند.

* با توجه به اتفاقات دیروز عده‌ای از هواداران پرسپولیس محسن مسلمان را تشویق کردند که این بازیکن این بار به تشویق هواداران واکنش نشان داد و برای آنها دست زد.

به گزارش خبرگزاری فارس، تمرین سرخ‌پوشان فردا تعطیل خواهد بود و شاگردان برانکو از روز شنبه تمرینات خود را در زمین شماره 2 ورزشگاه آزادی انجام خواهند داد.

تیم فوتبال پرسپولیس در هفته اول لیگ برتر روز سه‌شنبه در ورزشگاه تختی به مصاف سایپا خواهد رفت.

/ مشرق نیوز

1 تیر 1395