h معاون پارلمانی روحانی به استیضاح وزیرکار واکنش نشان داد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

معاون پارلمانی روحانی به استیضاح وزیرکار واکنش نشان داد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,معاون پارلمانی روحانی به استیضاح وزیرکار واکنش نشان داد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,معاون پارلمانی روحانی به استیضاح وزیرکار واکنش نشان داد

معاون پارلمانی روحانی به استیضاح وزیرکار واکنش نشان داد

معاون پارلمانی رئیس جمهور در مورد طرح استیضاح وزیر کار گفت: در این زمینه به همکاری نمایندگان خوشبین و امیدوار هستم و اگر هم تذکر و سوالی وجود دارد، برای بهبود وضع کشور است.

حسینعلی امیری در حاشیه گردهمایی معاونان سیاسی امنیتی استانداریهای سراسر کشور در جمع خبرنگاران در خصوص طرح استیضاح وزیر کار گفت: من به این موضوع و همکاری نمایندگان خوشبین و امیدوارم.

امیری افزود: اگر تذکر و سوالی هست، برای بهبود وضع کشور و اصلاح امور است.

وی با بیان اینکه ارتقاء سطح همکاری های دولت و مجلس برای ما یک اصل است، گفت: در ملاقاتی که با رئیس جمهور داشتم، ایشان بر ارتقاء سطح همکاری های دو قوه تاکید داشت.

معاون پارلمانی رئیس جمهور ادامه داد: نمایندگان مجلس همیشه نسبت به من لطف و محبت داشتند و مطمئن هستم که در جایگاه جدیدی که دارم، محبتشان بیشتر خواهد شد.

امیری تاکید کرد: آینده ای که میبینم بسیار روشن است چرا که برای همه مسئولان ارتقاء نظام و اعتلای کشور، مدنظر است و مجلس و دولت در این زمینه با هم، هم اعتقاد و هم نظر اند.

وی همچنین در خصوص رد لایحه بودجه ۹۵ در کمیسیون برنامه و بودجه گفت: این موضوع را از دکتر نوبخت سوال کنید.

معاون پارلمانی رئیس جمهور درباره انتقاد رئیس ستاد کل نیروهای مسلح درباره کاهش بودجه نظامی کشور، اظهار داشت: منابع کشور محدود است و دولت مجبور است بودجه را به گونه‌ای ببندد که قابلیت اجرا داشته و واقعی باشد.

وی افزود: ما نمی‌گوییم آنچه که به دستگاه‌ها تخصیص داده می‌شود پاسخگوی نیاز دستگاه‌هاست. نیاز واقعی دستگاه‌های لشکری و کشوری بیش از این است اما دولت هم با محدودیت موانع مواجه است و بنابراین مجبور است بودجه را به گونه‌ای تنظیم کند که قابلیت اجرا داشته باشد.

/ مشرق نیوز

29 تیر 1395