h خود را در معرض اشعه ی وای فای قرار ندهیم - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

خود را در معرض اشعه ی وای فای قرار ندهیم,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,خود را در معرض اشعه ی وای فای قرار ندهیم,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,خود را در معرض اشعه ی وای فای قرار ندهیم

خود را در معرض اشعه ی وای فای قرار ندهیم

یک متخصص مغزو اعصاب گفت:بهتر است خود را در معرض اشعه ی مستقیم وای فای و هیچ اشعه ی دیگری قرار ندهیم.

بهرام هجرانی متخصص مغزواعصاب ؛ درباره ی تاثیروای فای برسیستم عصبی گفت:وای فای اثرات مخرب جدی ندارد و وقتی تکنولوژی جدید وارد زندگی انسان ها می شود تا حدودی امنیت آن اندازه گیری شده است .

وی ادامه داد:ولی گمان های زیادی مبنی بر اثرات مخرب وای فای و اشعه ی دیگری برسیسیتم عصبی ومغز انسان وجود دارد و توصیه می شود خودمان را در معرض وای فای و سایر اشعات قرار ندهیم.

هجرانی ضمن تاکید بر این موضوع که دانش بشر هنوز اثرات مخرب وای فای را کشف نکرده است واین موضوع تنها در حد فرضیه است توضیح داد:با این حال ما باید جانب احتیاط را رعایت کرده و خود را در معرض اشعه ی وای فای وهیچ اشعه ی دیگری قرار ندهیم چرا که احتمالات زیادی مبنی بر مضر بودن وای فای و سایر اشعات برای بدن و سیستم عصبی انسان وحود دارد.

بهرام هجرانی در پایان توصیه کرد:بهتر از از هنسفیری برای صحبت با گوشی همراه استفاده کنیم و خود را به طور مستیقیم در معرض اشعه ی گوشی همراه ،تلویزیون و سایر اشعات قرار ندهیم. / مشرق نیوز

24 تیر 1395