h هافبک آبی پوشان: دوست داشتم به استقلال بیایم - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

هافبک آبی پوشان: دوست داشتم به استقلال بیایم,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,هافبک آبی پوشان: دوست داشتم به استقلال بیایم,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,هافبک آبی پوشان: دوست داشتم به استقلال بیایم

هافبک آبی پوشان: دوست داشتم به استقلال بیایم

هافبک جدید آبی پوشان گفت: خیلی وقت بود که دوست داشتم به استقلال بیایم چرا که احساس می‌کردم در این تیم می توانم به خوبی پیشرفت کنم.

بختیار رحمانی در رابطه با اردوی تیم فوتبال استقلال در کشور ارمنستان گفت: روزهای خوبی در اردوی ارمنستان داشتیم و به روزهای پایانی نزدیک می شویم. تا به امروز تمرینات خوبی داشتیم اما با بچه ها که صحبت می کنیم به بازی های دوستانه نیاز داریم و باید بیشتر کنار یکدیگر بازی کنیم. الان در مرحله ای هستیم که بازی دوستانه به ما کمک می کند. از نظر بدنی بسیار شرایط خوبی داریم و این خستگی که اکنون در بدن بازیکنان وجود دارد نشان می دهد که بدنسازی خوبی را پشت سر گذاشتیم.

وی با اشاره به حضور جونز در کادر فنی استقلال افزود: جونز مربی بسیار با دانشی است و بودن چنین آدمی در کنار هر تیمی نیاز است. من به استیو خوش آمد می گویم و همه از کار او راضی هستیم. مشابه تمرینات جونز را در تیم ملی دیده بودم اما خوب کار ایشان بسیار خوب است و همه تیم راضی هستند. همه مربی ها با یکدیگر فرق دارند و آقای منصوریان نیز ما را به خوبی برای تمرینات آماده می کردند.ایشان فرد بسیار خوبی است و سعی می کنم تا با شوخی او را با بچه ها صمیمی کنم. واقعا به تیم ما کمک می کند و می خواهم او نیز در جمع حضور داشته باشد.

هافبک تیم فوتبال استقلال با اشاره به حضور در جمع آبی پوشان  خاطرنشان کرد: خیلی وقت بود که دوست داشتم به استقلال بیایم. احساس می کردم که در استقلال می توانم به خوبی پیشرفت کنم. در فولاد شرایط خوبی داشتم و توانستم قهرمانی و حضور در جام جهانی را تجربه کنم. همیشه نیم نگاهی به استقلال داشتم و می دانستم که می توانم در این تیم پیشرفت کنم. با حضور در استقلال به آرزوی خودم رسیدم و امیدوارم بتوانم به استقلال و هم بازیانم کمک کنم. نمی خواهم از جملات کلیشه ای استفاده کنم و دوست ندارم بگویم از بچگی استقلالی بودم ولی من و همه خانواده ام استقلالی بودیم و حالا همه فهمیدند که علاقه قلبی من چه بوده است. موضوع مهم هم دل خودم است که حالا به خواسته خود رسیده است.

وی با اشاره به بازیکنان تازه وارد استقلال  تصریح کرد: کاوه و وریا بازیکنان بسیار خوبی هستند و فکر می کنم همه بازیکنانی که به تیم اضافه شدند می توانند به تیم کمک کنند. آرش افشین نیز به نوع دیگری هم استانی من است زیرا من دوازده سال در خوزستان بودم. بازیکنان قدیمی خوبی نیز در تیم حضور داشتند و فکر می کنم بتوانیم در پایان فصل به خواسته های هواداران و خودمان برسیم.

هافبک تیم فوتبال استقلال در خصوص اینکه در چه پستی قرار است در این تیم بازی کند، تصریح کرد: در هر پستی آقای منصوریان بخواهد برای استقلال بازی می کنم. هافبک تهاجمی در زمین مهاجم دوم است و واقعا امسال کار سختی داریم. تمام تلاشم را می کنم تا بتوانم امسال نمایش های خوبی داشته باشم.

رحمانی گفت: از لحاظ تاتیکی من نباید صحبت کنم اما کارهایی که منصوریان می کند واقعا جدید است و به استقلال کمک می کند. با تمام احترامی که برای مربیان قائل هستم باید بگویم کارهایی که منصوریان می کند را جایی ندیده ام. منصوریان به نکات کوچک نیز بسیار توجه دارد که این موضوع در ادامه فصل به ما کمک می کند ولی باید بدانیم در لیگ ما همه تیم ها قوی هستند و مهره های خوبی دارند. ما به یک آمادگی بدنی خوب نیاز داریم و اینکه بتوانیم حفظ توپ داشته باشیم که با رعایت این دو اصل به خواسته های خودمان خواهیم رسید. حفظ توپ در فوتبال ایران واقعا مشکل است و تیم ها به سختی می توانند پاس های زیاد رد و بدل کنند. تیم های ایرانی اکثرا در کارهای دفاعی قوی هستند اما آقای منصوریان بر روی تغییر سبک کار می کند و پیشرفت خوبی داشتیم.

وی تصریح کرد: اردو طولانی ولی فوق العاده ای داریم. در این کمپ زمین های تمرینی مختلف، استخر و سونا و سالن بدنسازی داریم و واقعا کمبودی احساس نمی شود.

هافبک تیم فوتبال استقلال از همه هواداران استقلال بابت لطف زیادی که داشتند تشکر می کنم. در بازی فصل گذشته با تراکتور سازی نیز من را شرمنده خود کردند و این موضوع کار من را بسیار سخت می کند. امیدوارم عملکرد خوبی داشته باشم تا باعث خوشحالی همه باشم.

رحمانی در رابطه با اینکه قرار است جای مجتبی جباری را در استقلال پر کند، اضافه کرد: احترام خاصی برای مجتبی جباری قائل هستم و معتقدم هیچکس جای دیگری را نمی گیرد. پست من به شکلی است که به مکمل خوب نیاز است و امسال استقلال نیز بازیکنان خوبی دارد. توکل من به خدا است و بعد از آن به بچه ها امیدوار هستم تا بتوانیم امسال عملکرد خوبی داشته باشیم. تمام تمرکز من کمک به استقلال است و برای کمک به تیم اینجا آمده ام تا نتایج خوبی بگیریم.

وی  در رابطه با عملکرد استقلال در لیگ شانزدهم اظهار کرد: استقلال نیاز به تلاش دارد و باید برای این تیم زحمت کشید. من قبلا در استقلال نبودم و می دانم همه تیم ها برابر استقلال با انگیزه دو چندان حاضر می شوند که کار ما را سخت می کند. برای موفقیت در استقلال باید خیلی بهتر باشیم. هواداران استقلال را بسیار دوست دارم و به آنها می گویم نگران چیزی در فصل جدید نباشند.

رحمانی در پایان در خصوص یورو ۲۰۱۶ تصریح کرد: پیش از این برابر دوربین شما نیز گفته بودم که هوادار پرتغال هستم. پرتغال واقعا در گروه آسانی که داشت به سختی صعود کرد اما خوب پرتغال در دفاع خوب بود و ضد حمله های سریعی داشت. مصدومیت رونالدو نکته مثبت بازی بود زیرا با مصدومیت او انگیزه بازیکنان دو چندان شد. من از مصدومیت او ناراحت شدم و حالا با قهرمانی او بسیار خوشحالم. / مشرق نیوز

22 تیر 1395