h آخرین اخبار از آتش سوزی برج سلمان - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

آخرین اخبار از آتش سوزی برج سلمان,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,آخرین اخبار از آتش سوزی برج سلمان,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,آخرین اخبار از آتش سوزی برج سلمان

آخرین اخبار از آتش سوزی برج سلمان

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی شهرداری مشهد گفت: تا به حال گزارشی مبنی بر اینکه در آتش سوزی برج سلمان کسی کشته و یا مجروح و حتی محبوس شده، دریافت نکرده‌ایم فقط تاکنون تعدادی از آتش‌نشانان ما دچار دودگرفتگی شده‌اند.

حسن جعفری با حضور در جمع خبرنگاران در محل حادثه آتش‌سوزی برج سلمان گفت: گزارش های اولیه حاکی از این است که حریق از پشتن بام ساختمان مجاور برج سلمان شروع شده و سپس آتش به این برج سرایت کرده است و با توجه به ضد اشتعال نبودن نمای ساختمان و نوع جنس آن این حریق به سرعت رشد کرد و کل برج را در بر گرفت.

وی ادامه داد: همکاران ما در ابتدای آغاز حریق این برج را تخلیه کردند و تا به حال گزارشی مبنی بر اینکه کسی کشته و یا مجروح و حتی محبوس شده، دریافت نکرده‌ایم فقط تاکنون تعدادی از آتش‌نشانان ما دچار دودگرفتگی شده‌اند.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی شهرداری مشهد همچنین گفت که در حال حاضر بیش از 60 آتش نشان در حال اطفا حریق هستند.

جعفری همچنین تاکید کرد: این حادثه به هیچ عنوان تروریستی نیست و همانطور که گفتم حریق از پشت بام ساختمان مجاور شروع شد و به بدنه برج سلمان سرایت کرد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: هنوز حریق به طور کامل مهار نشده و همکاران در حال لکه‌گیری هستند. / مشرق نیوز

21 تیر 1395