h آخرین وضعیت مجروحان حمله به خودروی نماینده اسلام آبادغرب - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

آخرین وضعیت مجروحان حمله به خودروی نماینده اسلام آبادغرب,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,آخرین وضعیت مجروحان حمله به خودروی نماینده اسلام آبادغرب,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,آخرین وضعیت مجروحان حمله به خودروی نماینده اسلام آبادغرب

آخرین وضعیت مجروحان حمله به خودروی نماینده اسلام آبادغرب

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با بیان اینکه حادثه حمله به خودروی نماینده اسلام آبادغرب و فرماندار دالاهو سه مجروح داشته است، وضعیت مصدومان این حاثه را تشریح کرد.

دکتر ساره محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد: متاسفانه در حادثه حمله به خودروی نماینده اسلام آبادغرب دو نفر کشته و سه نفر مجروح شدند.

وی تصریح کرد: در این حادثه متاسفانه غلامرضا کرمی راننده خودرو در سر صحنه حادثه و حجت‌الله نیک عزم یکی از پرسنل دامپزشکی بر اثر خونریزی بسیار در اتاق عمل جان خود را از دست دادند.

وی افزود: این حادثه سه مجروح نیز داشته که فرامرز اکبری فرماندار دالاهو یکی از مجروحان این حادثه بود که با انتقال به بیمارستان امام خمینی(ره)  اسلام آبادغرب و انجام عمل جراحی، خونریزی او بند آمده و در حال حاضر در حال انتقال به بیمارستان امام رضا(ع) کرمانشاه است.

وی تصریح کرد: هم‌چنین سیدفرزاد افضلی مدیرکل شیلات  استان نیز یکی دیگر از مجروحان این حادثه است که از ناحیه مچ پا دچار جراحت شد که در حال حاضر اقدامات درمانی برای او در بیمارستان طالقانی کرمانشاه در حال انجام است.

محمدی اظهار کرد: در این حادثه بختیاری از همراهان نماینده اسلام آبادغرب هم از ناحیه دست دچار آسیب شد که اقدامات درمانی برای او نیز در حال انجام است.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه اظهار کرد: در این حادثه حشمت‌الله فلاحت پیشه نماینده اسلام آبادغرب در مجلس به وسیله شیشه‌های شکسته خودرو دچار جراحت شد. / راه دانا

20 تیر 1395