h پرافتخارترین تکواندوکار المپیکی کشور در اردوی تیم ملی تکواندو - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

پرافتخارترین تکواندوکار المپیکی کشور در اردوی تیم ملی تکواندو,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,پرافتخارترین تکواندوکار المپیکی کشور در اردوی تیم ملی تکواندو,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,پرافتخارترین تکواندوکار المپیکی کشور در اردوی تیم ملی تکواندو

پرافتخارترین تکواندوکار المپیکی کشور در اردوی تیم ملی تکواندو

پرافتخارترین تکواندوکار المپیکی کشورمان عصر امروز با حضور در اردوی تیم ملی دقایقی با کادر فنی و ملی پوشان دیدار و گفتگو کرد.

هادی ساعی که مدتها از تیم ملی تکواندو دور بود به دعوت بیژن مقانلو و مهدی بی باک عصر امروز به خانه تکواندو رفت و در مرکز جهانی با کادر فنی و ملی پوشان دیدار کرد.

ساعی در مورد حضور خود در اردوی تیم ملی گفت: پیش از این از دور جویای روند کار ملی پوشان بودم و پس از دعوت کادر فنی امروز به خانه تکواندو آمدم و ضمن دیدار با ملی پوشان دقایقی با آنها والیبال بازی کردیم.

وی ادامه داد: تکواندوکاران المپیکی شرایط خوبی داشتند و از روحیه بالایی برای موفقیت در بازیهای المپیک برخودار هستند و امیدورام تلاش کادر فنی و ملی پوشان در ریو جواب دهد و ملی پوشان بتوانند نتایج خوبی در این میدان مهم کسب کنند.

پرافتخارترین ورزشکار المپیکی ایران در مورد سفر به برزیل هم گفت: من برای حضور در المپیک به ریو دعوت شده ام. تلاش می کنم در زمان برگزاری رقابتهای تکواندوکار کنار اعضای تیم و کادر فنی باشم و بتوانم کمکی برای موفقیت تیم ملی داشته باشم.

ساعی در پایان گفت:  تا زمان اعزام تیم ملی به المپیک در صورت فراهم شدن شرایط بازهم به اردوی تیم ملی آمده و در کنار ملی پوشان خواهم بود. / مشرق نیوز

20 تیر 1395