h برخورد شدید با خودروهای فاقد معاینه فنی - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

برخورد شدید با خودروهای فاقد معاینه فنی,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,برخورد شدید با خودروهای فاقد معاینه فنی,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,برخورد شدید با خودروهای فاقد معاینه فنی

برخورد شدید با خودروهای فاقد معاینه فنی

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت: برخورد با خودروهای فاقد معاینه فنی در تهران از صبح امروز، شنبه 19 تیر تشدید می شود.

سردار تیمور حسینی گفت: از امروز همراه داشتن برگه‌های معاینه فنی الزامی است و هر خودرویی که فاقد برگه باشد مطابق قانون جریمه خواهد شد.

وی با بیان اینکه کنترل خودروهای فاقد معاینه فنی برابر قانون جزو ماموریت‌های پلیس است، گفت: داشتن معاینه فنی یعنی اینکه ماشین ایمن باشد، ترمز و چرخ‌هایش چک شده و موتور آن سالم باشد، به عبارت دیگر کلیه متعلقات خودرو که نقص در آن می‌تواند حادثه‌ساز شود، در مراکز معاینه چک شده و تائیدیه دریافت کند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با بیان اینکه خودرویی که معاینه فنی دریافت کند، از نظر پلیس تمام این مراحل را طی کرده و سالم است، اظهار کرد: از این رو در اجرای این طرح، برگه‌های معاینه فنی چک می‌شود و هر خودرویی که فاقد برگه باشد مطابق قانون جریمه خواهد شد.

حسینی با تاکید بر پذیرش برگه معاینه فنی صادر شده در شهرستانها افزود: اگر خودرویی معاینه فنی هم داشته باشد اما دودزا باشد یا نقص فنی داشته باشد متوقف و جریمه خواهد شد. / مشرق نیوز

19 تیر 1395