h وضعیت هشدار در ایستگاه مترو در لندن - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

وضعیت هشدار در ایستگاه مترو در لندن,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,وضعیت هشدار در ایستگاه مترو در لندن,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,وضعیت هشدار در ایستگاه مترو در لندن

وضعیت هشدار در ایستگاه مترو در لندن

پیدا شدن یک بسته مشکوک در یکی ایستگاه‌های اصلی متروی لندن به اعلام وضعیت هشدار در این ایستگاه و خروج صدها مسافر منجر شد.

پس از آنکه یکی از ایستگاه‌های متروی شمال لندن روز سه‌شنبه به دلیل وجود یک بسته مشکوک تخلیه شده بود، امروز هم ایستگاهی دیگر در این کلان‌شهر به دلیل مشابه تخلیه شد.

بر اساس گزارش «اکسپرس»، پس از پیدا شدن یک بسته مشکوک در داخل ایستگاه «بِیکر»، مأموران ایستگاه آنطور که مسافران نقل کرده‌اند، با به صدا درآوردن آژیر و فریاد، صدها مسافر را از این ایستگاه خارج کردند.

قطارهای مترو هنوز هم از داخل ایستگاه در می‌شوند ولی هیچ‌کدام در این ایستگاه توقف نمی‌کنند و آنهایی که ایستگاه بِیکر مقصدشان بوده، مجبورند در ایستگاهی دیگر پیاده شوند.

در ماجرای روز سه‌شنبه، بسته مشکوکی که پلیس آن را به صورت کنترل‌شده منفجر کرد، حاوی مقداری خوراکی بود.

اقدامات تروریستی سال گذشته که با تیراندازی خونین در دفتر مجله شارلی ابدو شروع شد و با کشتار جمعه سیاه پاریس به اوج خود رسید، حس ناامنی را تا غرب اروپا کشیده است. جمعه سیاه پاریس در 22 آبان ماه 1394 واقع شد و طی آن مردم حاضر در تئاتر بتکلان 87 نفر به رگبار بسته شدند؛ آن شب در مجموع 130 نفر کشته شدند. / مشرق نیوز

18 تیر 1395