h هوای کرمانشاه در وضعیت بحران - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

هوای کرمانشاه در وضعیت بحران,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,هوای کرمانشاه در وضعیت بحران,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,هوای کرمانشاه در وضعیت بحران

هوای کرمانشاه در وضعیت بحران

مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمانشاه اعلام کرد، وضعیت هوای کرمانشاه به دلیل وجود ریزگردها در حالت هشدار قرار گرفت.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمانشاه اعلام کرد، وضعیت هوای کرمانشاه به دلیل وجود ریزگردها در حالت هشدار قرار گرفت.

به گزارش ایرنا، «رضا محمودیان» دوشنبه شب در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: موجی از ریزگردها از ساعات ابتدایی امشب وارد هوای کرمانشاه شده و وضعیت هوا در مرکز استان را به حالت هشدار در آورده است.

وی افزود: ساعت 23 امشب ستاد مدیریت بحران با حضور مدیران استان کرمانشاه تشکیل و به تمامی دستگاه های مربوطه آماده باش داده شد.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمانشاه گفت: باید منتظر ماند تا نتیجه بررسی وضعیت آلودگی هوا در ساعت 6صبح سه شنبه مشخص شود و در صورتی که غلظت ریزگردها در آسمان کرمانشاه افزایش پیدا کند احتمال تعطیلی ادارات و یا تاخیر در شروع کار دستگاه های اداری وجود دارد.

محمودیان توصیه کرد: افراد در معرض خطر از تردد غیرضروری خودداری کرده و تمامی افرادی که قصد تردد در هوای باز را دارند از ماسک های فیلتردار استفاده کنند.

از ابتدای سال جاری تاکنون، هوای کرمانشاه 9 روز در حالت هشدار و یک روز در حالت اضطرار و دو روز در وضعیت بحران قرار داشته است.

شهروندان کرمانشاه در سال 94 هم، 36 روز در هوای خارج از استاندارد نفس کشیدند که 33روز آن شرایط هشدار و سه روز هم وضعیت اضطرار را تجربه کردند.

در سال 93 نیز شهر کرمانشاه در مجموع 24 روز هوای غیراستاندارد داشت که 22 روز آن در وضع هشدار، یک روز در وضعیت بحران و یک روز هم در وضع اضطرار قرار داشت. / راه دانا

15 تیر 1395