h حجت الاسلام امرودی مشاور شهردار تهران شد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

حجت الاسلام امرودی مشاور شهردار تهران شد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,حجت الاسلام امرودی مشاور شهردار تهران شد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,حجت الاسلام امرودی مشاور شهردار تهران شد

حجت الاسلام امرودی مشاور شهردار تهران شد

شهردار تهران دارا بودن یک ذهن منظم و مهندسی شده را یکی از ویژگی های امرودی توصیف و از تلاش، پرکاری ،نشاط و روحیه کاری و همچنین ایده پردازی وی در حوزه های فرهنگی تقدیر کرد.

محمد باقر قالیباف، در سخنانی در مراسم تکریم و معارفه جمعی از مدیران شهرداری تهران، ضمن تقدیر از فعالیت های حجت الاسلام و المسلمین امرودی در معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، گفت: ایشان هفت سال است که در حوزه مسایل فرهنگی و اجتماعی شهرداری به عنوان فردی موثر، زحمتکش و پرتلاش خدمت می کند. امرودی به عنوان یک رزمنده، جانباز دانشگاهی، روحانی پر تلاش، انسان پرکار و پر تلاش زحمت کشیده و  انصافا خارج از توقع من در وقت گذاری و کار میدانی فعال بوده است.

وی دارا بودن یک ذهن منظم و مهندسی شده را یکی از ویژگی های امرودی توصیف و از تلاش، پرکاری ،نشاط و روحیه کاری و همچنین ایده پردازی وی در حوزه های فرهنگی تقدیر کرد.

شهردار تهران با اشاره به سابقه کاری امرودی در حوزه بین الملل و توجه به موضوع فلسطین، گفت: ایشان در حوزه فرهنگی و تعلیم و تربیت با تجربه خوب امور بین الملل، همچنان به عنوان مشاور من فعالیت خواهند کرد.  همچنین با توجه به سابقه امرودی در فعالیت های جهادی، در قرارگاه جهادی امام رضا (ع) به عنوان یک کار مردمی و مردم نهاد نیز در خدمت ایشان هستیم.

قالیباف با اشاره به تلاش استکبار و استعمار برای خارج کردن فلسطین از اولویت جهان اسلام، عنوان داشت: بسیاری از همکاری ها و هماهنگی هایی وجود دارد که می توان در این عرصه در حوزه جهان اسلام انجام داد که باید در این زمینه تلاش کرد. / راه دانا

15 تیر 1395