h سمت جدید «دارابی» در صداوسیما! - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

سمت جدید «دارابی» در صداوسیما!,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,سمت جدید «دارابی» در صداوسیما!,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,سمت جدید «دارابی» در صداوسیما!

سمت جدید «دارابی» در صداوسیما!

رئیس رسانه ملی در حکمی دکترعلی دارابی را به سمت «معاون امور استان‌های سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران» منصوب کرد.

به نقل از روابط عمومی رسانه ملی؛ رئیس رسانه ملی در حکمی دکترعلی دارابی را به سمت «معاون امور استان‌های سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران» منصوب کرد. دکتر علی عسکری در این حکم انتصاب، افزایش کمّی و کیفی ضریب نفوذ رسانه ملی و جذب مخاطبان جدید در پهنه جغرافیایی کشور؛ استفاده بهینه از ظرفیت و توان مراکز برای افزایش همگرایی و انسجام ملی با عنایت به تنوع فرهنگی و قومیتی استان‌های کشور؛ ‌‌ترویج سنت‌‌ها و آداب و رسوم ایرانی ـ اسلامی و نیز تحکیم اصول و ارزش‌‌های دینی و انقلابی؛ را از اولویتهای کاری معاون جدید الانتصاب دانسته است.
رئیس رسانه ملی در این حکم بازمهندسی شبکه‌‌های استانی برای برخورداری از نظامی کارآمد، منسجم و حرفه‌ای؛ تبدیل شبکه‌‌های استانی به شبکه‌‌های توسعه‌محور و پیشرفت‌مدار به منظور شناسایی و معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در استان‌ها را از جمله مأموریت‌های اصلی معاون امور مجلس و استان ها در دور جدید فعالیت های رسانه ملی برشمرد.
همچنین زمینه‌سازی برای افزایش تولید و اشتغال؛ بازنمایی رنگین‌کمان فرهنگی و جاذبه‌های هنری استان‌ها؛ معرفی جاذبه‌های سیاحتی، زیارتی و گردشگری مراکز برای مخاطبان ملی و بین‌المللی؛ تعامل سازنده با نهادها و سازمان‌‌ها برای بهره‌مندی از مزیت‌های استانی در ارتقای برنامه‌های شبکه‌های استانی؛ بهره‌گیری از ظرفیت‌های فضای مجازی و فرایندهای تعاملی برای ارتقای عملکرد و حضور جدی در فضای مجازی و ایجاد ساختارهای لازم آن؛ مدیریت حضور آراء و سلایق گوناگون در برنامه‌‌های مختلف؛ کشف و پرورش استعدادهای نهفته استانی به‌ویژه جوانان مؤمن انقلابی برای رشد و ارتقای فرهنگ و هنر ایرانی ـ اسلامی» از دیگر مأموریت‌های اصلی معاون امور مجلس و استان ها در دور جدید فعالیت های رسانه ملی تعیین شده است.
همچنین دکتر علی عسکری دراین حکم از زحمات آقای موسوی مقدم در مدت زمان تصدی این مسئولیت قدردانی کرد. / مشرق نیوز
15 تیر 1395