h پرچم فلسطین در مرز فلسطین اشغالی برافراشته شد + عکس - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

پرچم فلسطین در مرز فلسطین اشغالی برافراشته شد + عکس,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,پرچم فلسطین در مرز فلسطین اشغالی برافراشته شد + عکس,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,پرچم فلسطین در مرز فلسطین اشغالی برافراشته شد + عکس

پرچم فلسطین در مرز فلسطین اشغالی برافراشته شد + عکس

جنبش مقاومت مردمی حزب‌الله لبنان پرچم فلسطین را در مرزهای فلسطین اشغالی برافراشت و بر ادامه راه مقاومت تا آزادی فلسطین تاکید کرد.

پرچم فلسطین در مرز فلسطین اشغالی برافراشته شد + عکس

در ادامه  حال و هوای روز جهانی قدس، جنبش حزب‌الله یک پرچم بسیار بزرگ فلسطین را در «تله الحمامص» در نزدیکی مرزهای لبنان-فلسطین در شهر جنوبی «الخیام» (مرز فلسطین اشغالی) برفراشت.

بر اساس گزارش وبگاه «العهد»، در این مراسم «علی فیاض» عضو ائتلاف «وفاداری به مقاومت» (وفاء للمقاومه) و تعداد دیگری از شخصیت‌های لبنانی حضور داشتند؛ پس از اینکه تعدادی از رزمندگان قسم وفاداری برای ادامه مسیر مقاومت تا آزادی فلسطین را یاد کردند، شیخ فیاض پرچم فلسطین را برافراشت.

فیاض در این مراسم گفت: آنهایی که امروز علیه فلسطین توطئه می‌کنند همانهایی هستند که تلاش می‌کنند مبارزه با جمهوری اسلامی ایران را جایگزین مبارزه با دشمن صهیونیستی کنند وهمانهایی هستند که  تلاش می‌کنند درگیری‌های طایفه‌ای را جایگزین وحدت کنونی امت عربی و اسلامی کنند به همین دلیل آنها و دشمن صهیونیستی دو روی یک سکه‌ در هدف قرار دادن این امت، کرامت، توانایی و استقلال آن هستند.

/ مشرق نیوز
15 تیر 1395