h ۳ معاون شهردار تهران تغییر کردند - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

۳ معاون شهردار تهران تغییر کردند,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,۳ معاون شهردار تهران تغییر کردند,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,۳ معاون شهردار تهران تغییر کردند

۳ معاون شهردار تهران تغییر کردند

۳ معاون شهردار تهران تغییر کردند، تشکری هاشمی سرانجام معاونت حمل و نقل و ترافیک را بعد از سال‌ها واگذار کرد و امرودی هم از گردونه معاونان قالیباف خارج شد.

مازیار حسینی، با بیان اینکه مراسم تودیع و معارفه چند تن از معاونان قالیباف امروز در تالار ایران زمین رخ می‌دهد،‌ گفت: بنده به عنوان معاون حمل و نقل و ترافیک جایگزین آقای تشکری هاشمی می‌شوم.

تشکری هاشمی بیش از 9 سال است که سکان معاونت حمل و نقل را بر عهده دارد و امروز این معاونت را به مازیار حسینی که 6 سال مسئولیت معاونت فنی عمران را بر عهده داشت، واگذار کرد.

البته حسینی یک سال است که از معاونت فنی عمران رفته است و قرار بود مسئولیت ساخت مصلی تهران به وی واگذار شود که این کار رخ نداد و اکنون مسئولیت ساخت مرکز تجارت جهانی در بوستان ولایت بر عهده وی است.

همچنین مجتبی عبداللهی، معاونت خدمات شهری را واگذار کرد و به معاونت اجتماعی رفت و جایگزین میثم امرودی در این معاونت شد.

گفته می‌شود که امرودی اکنون سمتی ندارد و در جایگاه مشاور قرار گرفته است.

بر اساس این گزارش، قبل از نوروز 95، امرودی در جمع خبرنگاران اعلام کرد که اگر نتواند تا نوروز امسال هرندی را سر و سامان دهد به طور حتم از سمت خود استعفا می‌ کند.

همچنین هاشمی تشکری که سال‌ها در معاونت حمل و نقل و ترافیک مشغول فعالیت بود، جایگزین داریانی در معاونت منابع انسانی شد؛ البته مدت کوتاهی است که داریانی در این سمت مشغول  فعالیت است.

چند ماه پیش خبری مبنی بر جابه‌جایی معاونان شهردار تهران منتشر شد که این خبر از سوی مسئولان شهرداری تکذیب شد اما ساعت 10 امروز در تالار ایران زمین شهرداری تهران، مراسم تودیع و معارفه این معاونان برگزار می‌شود. / مشرق نیوز

14 تیر 1395