h اکرمی به نصب بنرهای ضدآمریکایی در تهران واکنش نشان داد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

اکرمی به نصب بنرهای ضدآمریکایی در تهران واکنش نشان داد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,اکرمی به نصب بنرهای ضدآمریکایی در تهران واکنش نشان داد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,اکرمی به نصب بنرهای ضدآمریکایی در تهران واکنش نشان داد

اکرمی به نصب بنرهای ضدآمریکایی در تهران واکنش نشان داد

رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری نصب بیلبوردهایی با موضوع «حقوق بشر امریکایی» توسط شهرداری تهران را شایسته عنوان کرد و گفت: باید همه مسئولان امر درباره این موضوع ورود کنند.

حجت‌الاسلام سیدرضا اکرمی رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری، با اشاره به اقدام شهرداری تهران در نصب بیلبوردهایی با موضوع «حقوق بشر امریکایی» اظهار کرد: بنده نیز این بیلبوردهای تبلیغاتی را در سطح شهر مشاهده کرده‌ام و معتقدم که مطبوعات، خطبای جمعه، منابر و رسانه ملی نیز باید پیرامون دشمن‌شناسی امریکا اقدامات شایسته‌ای انجام دهند.

وی افزود: مسئولان امر باید به شکل منطقی و مستدل این مسئله را که جمهوری اسلامی دشمنان جدی دارد را به مردم منتقل کنند. مردم باید بدانند که امریکا، رژیم صهیونیستی، عربستان  و برخی کشورهای عربی جزو دشمنان ما هستند و علیه کشورمان کار می‌کنند.

اکرمی با تاکید بر اینکه ما نیز در مقابل وظیفه‌داریم برای دفاع از جمهوری اسلامی بیدار و هوشیار باشیم، گفت:  دشمن شناسی که از سوی شهرداری تهران صورت گرفته تنها وظیفه این نهاد نیست، بلکه لازم است همه دستگاههای تبلیغاتی ازجمله 800 تریبون نماز جمعه، مساجد و... نیز این کار را به‌صورت همگانی انجام دهند.

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز افزود: نباید این اقدام مقطعی باشد بلکه باید تداوم پیدا کند تا افکار عمومی  با خباثتها و دشمنیهای امریکا آشنا شوند.

وی تصریح کرد: البته نباید در این تبلیغات به‌گونه‌ای عمل شود که سیاستهای نظام و دولت از جمله «برجام» که تصمیم نظام، مجلس، شورای‌عالی امنیت ملی، دولت و مقام معظم رهبری است و با شرایط خاص برجام را پذیرفته‌اند، زیر سوال برود.

رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری در پایان نصب بیلبوردهایی با موضوع «حقوق بشر امریکایی» توسط شهرداری تهران را اقدامی شایسته عنوان کرد و گفت: باید همه مسئولان امر به این حیطه ورود کنند و یک کار همگانی صورت گیرد. / مشرق نیوز

14 تیر 1395