h قیمت هر کیلوگرم مرغ در چند روز گذشته کاهش داشته است - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

قیمت هر کیلوگرم مرغ در چند روز گذشته کاهش داشته است,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,قیمت هر کیلوگرم مرغ در چند روز گذشته کاهش داشته است,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,قیمت هر کیلوگرم مرغ در چند روز گذشته کاهش داشته است

قیمت هر کیلوگرم مرغ در چند روز گذشته کاهش داشته است

رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی با بیان اینکه قیمت هر کیلوگرم مرغ در چند روز گذشته ۳۰۰ تومان کاهش داشته است گفت: هر کیلوگرم مرغ امروز ۷۶۰۰ تومان به فروش می‌رسد و فردا تا ۷۴۰۰ تومان کاهش می‌یابد.

مهدی یوسف‌خانی، اظهار کرد: قیمت هر کیلوگرم مرغ در دو روز گذشته 300 تومان کاهش یافته و قیمت این محصول از 7900 تومان در روز چهارشنبه هفته گذشته به 7600 تومان کاهش یافته است.

وی افزود: کاهش قیمت مرغ در روز آینده ادامه دارد و با توجه به کاهش نرخ خرید این محصول از مرغدار قیمت هر کیلوگرم مرغ در روز دوشنبه به 7400 تومان می‌رسد.

رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی ادامه داد:‌ انتظار می‌رود که از 20 تیرماه به بعد نیز قیمت هر کیلوگرم مرغ به زیر 7 هزار تومان برسد زیرا جوجه‌ریزی زیادی در خرداد ماه سال جاری انجام شده است.

وی با بیان این که در صورتی که قیمت مرغ به زیر 7 هزار تومان برسد فروش این محصول برای مرغداران با زیان همراه است تصریح کرد مرغدار اگر هر کیلوگرم مرغ زنده را 4500 تومان بفروشد 7 هزار تومان به دست مصرف کننده می‌رسد.

یوسف‌خانی در خصوص قیمت تخم مرغ گفت: هر کیلوگرم از این محصول در روزهای گذشته 200 تومان کاهش قیمت داشته و به هر کیلوگرم 3800 تومان رسیده است و هر شانه تخم مرغ در بازار مصرف 7500 تا 8000 تومان با توجه به وزن آن به فروش می‌رسد. / راه دانا

13 تیر 1395