h تغییر و جابجایی دبیر شورای عالی امنیت ملی صحت دارد؟ - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

تغییر و جابجایی دبیر شورای عالی امنیت ملی صحت دارد؟,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,تغییر و جابجایی دبیر شورای عالی امنیت ملی صحت دارد؟,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,تغییر و جابجایی دبیر شورای عالی امنیت ملی صحت دارد؟

تغییر و جابجایی دبیر شورای عالی امنیت ملی صحت دارد؟

خبرسازی برخی رسانه ها در خصوص تغییر و جابجایی دبیر شورای عالی امنیت ملی تکذیب شد.

یک منبع آگاه در گفتگو با خبرنگار مهر، جابجایی علی شمخانی از دبیری شورای عالی امنیت ملی را تکذیب کرد.

وی گفت: برخی رسانه ها در اقدامی غیر اخلاقی موضوع بلندمدت بودن به نتیجه رسیدن تحقیقات ترور بیولوژیک را به رفتن شمخانی از شورای عالی امنیت ملی ارتباط داده اند.
این منبع آگاه تاکید کرد که ضروری است این خبرسازی اصلاح شود.
گفتنی است علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی روز گذشته در حاشیه راهپیمایی روز قدس در مصاحبه با خبرنگاران درباره علت مرگ علی دادمان فرزند شهید رحمان دادمان تاکید کرد: تصور می‌کنم اینکه علت مرگ علی دادمان حمله بیوتروریستی باشد یک حدس و گمان است و موضوعی نیست که بخواهد خبری، رسانه‌ای و تبلیغاتی باشد. ما از قبل هم مواردی داشته‌ایم و گزارش‌هایی درباره برخی افراد دیگر هم به دست ما رسیده است. بعضی از موارد قبلاٌ رسیدگی شده و یک دستگاه امنیتی در یک مورد مربوط به خود به این مسئله رسیدگی کرده ولی به نتیجه منفی رسیده است.
دبیر شورای عالی امنیت ملی ادامه داد: اینگونه نیست که بتوانیم در حال حاضر راجع به آن اظهار نظر کنیم و باید ببینیم این اقدام کجا و چگونه انجام شده است. اگر تا پایان بررسی این موضوع در شورای عالی امنیت ملی حضور داشتم، حتماً گزارش علت مرگ علی دادمان را به مردم می‌دهم. / مشرق نیوز
12 تیر 1395