h اضافه کاری 200 میلیون تومانی یکی از مدیران مجموعه بانک‌ها! - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

اضافه کاری 200 میلیون تومانی یکی از مدیران مجموعه بانک‌ها!,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,اضافه کاری 200 میلیون تومانی یکی از مدیران مجموعه بانک‌ها!,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,اضافه کاری 200 میلیون تومانی یکی از مدیران مجموعه بانک‌ها!

اضافه کاری 200 میلیون تومانی یکی از مدیران مجموعه بانک‌ها!

رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر تهران گفت: یکی از مدیران مجموعه بانک‌ها برای مدتی 200 میلیون تومان اضافه کار گرفته یا مدیر بانکی مکرر در سفرهای خارجی حضور دارد.

پرویز سروری در گفت‌وگو با فارس، درباره دریافت حقوق‌های نجومی برخی از مدیران و اعلام دریافت میزان حقوق مدیران شهری اظهارداشت: امروز این موضوع به عنوان یک مطالبه جدی مردم تبدیل شده است و مردم این نگرانی را دارند که بعضی از مدیران، خود را از ما بهترون می‌دانند و به جای اینکه مدیریت و مسئولیت را صرف خدمت به مردم بکنند مردم و منابع آنها را صرف منافع خود می‌کنند و وام‌های آنچنانی و حقوق‌های آنچنانی دریافت می‌کنند.

وی افزود: یکی از مدیران مجموعه بانک‌ها برای یک مدت 200 میلیون تومان اضافه کار گرفته و یا مدیر بانکی مکرر در مکرر در سفرهای خارجی حضور دارد و اینها برای چه از منابع مردم استفاده می‌کنند؟

سروری گفت: شفافیت مهمترین عنصر تعیین کننده برای بازگشت اعتماد مردم به دستگاه‌های مختلف است چرا که الان اعتماد مردم که بزرگترین سرمایه ملی ماست، لطمه خورده است.

رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر تهران گفت: دولت، شهرداری، قوه قضاییه و مجلس باید نسبت به شفاف‌سازی عمل کنند تا مشخص شود که چه کسانی دارند از این فرصت‌ها سوء استفاده می‌کنند و اقداماتی را انجام می‌دهند که این اقدامات له شدت آفت‌آفرین است و از همه مهمتر اینکه امروز به ضربه خوردن به اعتماد مردم که بزرگترین سرمایه کشور است مواجه هستیم. / راه دانا

11 تیر 1395