h بازیگر فیلم سینمایی دلشکسته: بیکار در خانه نشسته‌ام - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

بازیگر فیلم سینمایی دلشکسته: بیکار در خانه نشسته‌ام,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,بازیگر فیلم سینمایی دلشکسته: بیکار در خانه نشسته‌ام,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,بازیگر فیلم سینمایی دلشکسته: بیکار در خانه نشسته‌ام

بازیگر فیلم سینمایی دلشکسته: بیکار در خانه نشسته‌ام

بازیگر فیلم سینمایی دلشکسته گفت:در حال حاضر حالم رو به بهبود است، خدا را شکر پای راستم که مدتی بی حس بود کاملا بهبود پیدا کرده است.

رضا رویگری بازیگر سینما و تلویزیون در خصوص آخرین وضعیت جسمانی گفت: در حال حاضر حالم رو به بهبود است، خدا را شکر پای راستم که مدتی بی حس بود کاملا بهبود پیدا کرده است و فقط این روزها کمی در ناحیه دستم چپم دچار مشکل هستم که انشاالله با پیگیری دوره درمانی خود به بهبود دست پیدا خواهم کرد اما مهمتر از همه اینکه صدایم نیز به حالت عادی برگشته است.

این بازیگر سینما درخصوص وضعیت کاری این روزهایبزایگران سینما و تلویزیون افزود: متاسفانه بیکاری این روزها بیداد می کند اکثر ما هنرمندان درخانه نشسته ایم چرا که اصلا کاری نیست که بخواهیم انجام دهیم.

وی خاطرنشان کرد: واقعا امیدوارم حجم تولیدات بالا برود تا هنرمندان بتوانند زندگی خود را تامین کنند چرا که من به شخصه تنها در این عرصه فعالیت می کنم و شغل دیگری ندارم به همین خاطر این روزها وضعیت مالی مناسبی را تجربه نمی کنم. / مشرق نیوز

11 تیر 1395