h نامزد جمهوری‌خواه: 100درصد از اسرائیل حمایت می‌کنم - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

نامزد جمهوری‌خواه: 100درصد از اسرائیل حمایت می‌کنم,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,نامزد جمهوری‌خواه: 100درصد از اسرائیل حمایت می‌کنم,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,نامزد جمهوری‌خواه: 100درصد از اسرائیل حمایت می‌کنم

نامزد جمهوری‌خواه: 100درصد از اسرائیل حمایت می‌کنم

نامزد جمهوری‌خواه ریاست جمهوری آمریکا اعلام کرد که کشورش 100درصد از رژیم صهیونیستی حمایت خواهد کرد.

«دونالد ترامپ» نامزد تندروی انتخابات ریاست جمهوری آمریکا صراحتا اعلام کرد که در صورت انتخاب شدن، 100 درصد از رژیم صهیونیستی حمایت خواهد کرد.

ترامپ طی سخنرانی با موضوع اقتصادی در یک کارخانه تعطیل‌شده در نیوهمپشایر خواستار پایان یافتن چند دهه سیاست‌های تشویقی آمریکا در تجارت با دیگر کشورها با هدف گرفتن تعرفه‌های گمرکی شد.

به نوشته «تایمز اسرائیل» یکی از شرکت کنندگان در این سخنرانی به او گفت که مخالف هدر دادن نیروی نظامی آمریکا در خاورمیانه به نفع «اسرائیل صهیونیست» است که ترامپ نیز پاسخ داد اسرائیل متحد آمریکاست.

وی در پاسخ به این سوال گفت: «اسرائیل یک متحد بسیار بسیار مهم ایالات متحده است و ما 100درصد از آنها حمایت خواهیم کرد، 100 درصد. این (رژیم) دوست واقعی ما در آنجا (خاورمیانه) است.»

این میلیاردر جمهوری‌خواه پیشتر نیز بارها حمایت بی‌قید و شرط خود از رژیم صهیونیستی را اعلام کرده و خواستار افزایش کمک‌های مالی و نظامی ایالات متحده از این رژیم شده بود. / مشرق نیوز

11 تیر 1395